GASTRO SCÉNA

BLACKDOG BAR&GRILL

Restaurace Blackdog Bar&Grill v Berouně a Blackdog Cantina v Praze nabízejí americkou kuchyni. Vedle šťavnatých burgerů najdete v menu i vyzrálé a stařené steaky a uzené speciality ve stylu pravého amerického BBQ. V Blackdogu narazíte na piva z malých pivovarů včetně svého vlastního BD pivního speciálu, vynikající vína z malých rodinných vinařství včetně vlastního BD cuvée, domácí limonády a premiové destiláty včetně velkého výběru rumů a Gin&Tonic koktejlů. Vše v Blackdog se řídí zásadou kvalitních surovin a domácí kuchyně, a heslem “Life is too short to eat bad food.”

                 www.blackdogs.cz

BELCREDI BISTRO

Jsme bistro s přátelsky domácí atmosférou, kde si zakládáme na čerstvých surovinách našich výrobků. Našim úspěchem je vaše spokojenost a naše práce je nám zábavou. Belcredi bistro je místo, kde můžete snídat, obědvat, večeřet a nebo se jen tak zastavit pro něco dobrého, na voňavou kávu nebo skvělý drink…
Jednoduše. Zábavně. Čerstvě. Sezónně. Vstřícně.
„Děláme co nás baví“

belcredibistro.cz

FITNESS MENU 

Zastavte se u stánku od Fitnessmenu na zdravý dort, dezert či Proteinovou zmrzlinu. Všechny tyto dobroty jsou bez lepku a bez rafinovaných cukrů. Pro vaše ratolesti jsme nachystali super soutěže.Vyhrajte zdravý dort od Fitnessmenu dle vašeho výběru v hodnotě 1 000,-Kč. Soutěž probíhá u stánku Fitnessmenu.

 

AUTHENTIC THAI 

Jsme Pop-up restaurace zaměřená na originální autentickou thajskou a asijskou kuchyni. Vaříme zdravě, chutně, ale hlavně bez glutamátů (MSG). Potkat se s námi můžete na různých degustačních festivalech a akcích. Jídlo pro Vás vaří rodilí Thajci. Těšíme se na Vás! 

www.authenticthai.cz