HUDBA 2018

IVAN MLÁDEK A BANJO BAND

Představovat Ivana Mládka netřeba, tento humorista a skladatel do dnešního dne napsal více než šest set písniček, z nichž některé v českých zemích zlidověly. Na Kašpárkohraní uslyšíte hity jako Dáša Nováková, Jožin z bažin, Prachovské skály, Jez, Linda a další. Kromě všech svých hudebních a humoristických aktivit je také autorem patentu na Guitariano – první sériově vyráběný keyboard pro kytaristy, který byl poprvé představen veřejnosti na Světové výstavě hudebních nástrojů v Anaheimu v USA v r.2001.

Přijďte na Kašpárkohraní a užijte si jedinečné vystoupení Ivana Mládka a jeho Banjo Bandu.

ivan-mladekwww.mladekivan.cz

TOMÁŠ KLUS

Dvojnásobný a trojnásobný otec, zpěvák, pohádkový princ a zlatý medailista z roku 2002 v moderním pětiboji z dorosteneckého mistrovství Evropy vás všechny rozezpívá na letošním Kašpárkohraní. To, že má Tomáš široký zápřah je zjevné i v jeho písničkářské tvorbě, kdy navazuje na českou písničkářskou tradici a svou vlastní tvorbu neomezuje hudebními žánry. Pro jeho tvorbu je typický důraz na text a melodii, spolu s vlivy předchůdců a jeho vlastním výrazem. Ve svých textech se nebrání komentování situace ve společnosti. Tomáš Klus vás na letošním Kašpárkohraní roztancuje a stoprocentně i rozesměje! Přijďte si užít koncert s jedinečnou atmosférou, která zahřeje dospělé i děti.

IMG_1293www.tomasklus.cz

SLZA

4.2. kapela vypustila ven další singl z alba Holomráz, který se jmenuje Na srdci. Jedná se o krásný česko- slovenský duet se zpěvačkou Celeste Buckingham, který má po 14 dnech přes 1M zhlédnutí.
28.2. v Brně odstartovala doposud největší turné v historii kapely Slza. Petr a Lukáš během 8 jedinečných koncertů poprvé naživo zahráli nové skladby z desky Holomráz, ale i oblíbené hity z předchozího alba Katarze. Jarní halové Holomráz Tour 2018 navštívilo téměř 19 000 diváků. Na jeho pokračování se diváci mohou těšit na podzim. 

www.skupinaslza.cz

KAŠPÁREK V ROHLÍKU

Všichni příznivci rodinného festivalu Kašpárkohraní připravte se na opravdu pořádný bejbypankáčský nářez. Načešte nebo nasaďte číra a přijďte si zazpívat hitovky jako „Strejda Jára“, „Čůrej“, „Lupiči povidel“ nebo „Černá“. Tolik srandy a vydovádění se, nenajdete nikde jinde na světě než právě Kašpárkohraní, za zvuku kapely Kašpárek v rohlíku. Docházka je povinná, takže všichni povinně zapsat do notýsků 11. 6. 2017 –  Letenské sady!

foto kašpárkohraní na web
www.bejbypank.cz

 ROCKOVÝ EDUKAČNÍ KONCERT POSPOLU U STOLU

Frontmana kapely Pospolu u stolu Ondřeje Škocha, bývalého baskytaristu skupiny Chinaski, provází vycházející hvězda Eva Matějovská, která se skvěle zhostila pěveckých partů, a další přední čeští hudebníci: další dva ex členové kapely Chinaski Štěpán Škoch na saxofon a Petr Kužvart na trumpetu, spolu s Petrem Tichým na kontrabas, Janem Linhartem na bicí a Darkem Králem na klávesy. 

Projekt Pospolu u stolu vznikl v rámci Propagační kampaně na podporu kvalitních potravin.