OSTATNÍ AKTIVITY 2018

AUTO PODBABSKÁ 

Auto Podbabská autorizovaný prodejce a servis vozů ŠKODA, Volkswagen a Volkswagen užitkové vozy se těší na malé i velké. Děti se mohou těšit na skákací hrad, lezeckou stěnu. Pro dospělé jsme připravili testovací jízdy s vozy ŠKODA. Dále bude možné vidět vůz v řezu a prohlédnout si  deformační zóny, výztuhy dveří, pozice jednotlivých typů airbagů, a také senzory nárazu. Dále i prvky aktivní bezpečnosti – asistenční systémy, např. přední radar a kamera, senzory mrtvého úhlu či parkovací senzory. V neposlední řadě bude připraven simulátor vozu ŠKODA Fabia R5 kdy se všichni účastníci budou moci zapojit do soutěže a porazit tak našeho známého automobilového závodníka Jana Kopeckého.
Těšíme se na Vás!

www.autopodbaba.cz

PIATNIK PRAHA s.r.o.

PIATNIK na Kašpárkohraní 2018
Největšího českého rodinného festivalu Kašpárkohraní, který se koná v oboře Hvězda v neděli 3. června, se již tradičně zúčastní i značka Piatnik a její skvělé hrací karty, deskové hry a puzzle. Přidejte se k nám a zastavte se na našem stánku, čekají vás novinky jako Honeycombs a Bioblo a samozřejmě i herní hity jako Activity, Tik Tak Bum, Cink!, ale třeba i obří verze hry Speed Cups. Piatnik nabízí karty, hry a puzzle tak, aby se při hře zabavili děti i dospělí a strávili spolu chvíle, plné legrace, ale i poučení. Naše hry totiž rozvíjejí užitečné dovednosti, jako postřeh, důvtip nebo koordinaci oko-ruka. Tradice značky Piatnik sahá až do roku 1824, takže věřte, že o zábavě víme opravdu hodně a naše nabídka je bezkonkurenční! 

www.eshop-piatnik.cz

PRO MALÉ DOBRODRUHY

V naší Outodorové zóně Promaledobrodruhy si přijďte letos splnit připravené úkoly a stát se tak Malým dobrodruhem!

  • Zároveň s naším partnerem Didriksons1913 přivezeme outlet kvalitních kousků pro děti (ve vel. 80,100,140) i dospěláky (38, M, L).
  • Představíme vám batohy značek Boll, Deuter, LittleLife, Mammut, Osprey a Jack Wolfskin
  • Pro mamky „pohodářky“ přivezeme letní funkční sukně Skhoop
  • Přivezeme lahvičky, kudličky, batohy, čelovky, kšiltovky, kloboučky a spoustu dalších vychytávek, co vám zpříjemní prázdniny.
  • Můžete se do té doby stavit u nás na eshopu www.promaledobrodruhy.cz nebo přímo na prodejně blízko metra Florenc: Pobřežní 380/2, Praha 8. Moc rádi vás uvidíme.

 S heslem: „Jsem Malý dobrodruh“ vás moc rádi uvidíme a odměníme.

 www.promaledobrodruhy.cz

BOTANICKÁ ZAHRADA HL. M. PRAHY – TROJA

Botanická zahrada je oázou klidu na malebné stráni v Praze – Troji, kde si odpočinete od shonu velkoměsta. Součástí zahrady je i tropický skleník Fata Morgana, kde se můžete ponořit do hlubin džungle.  Botanická zahrada je místem nejen pro odpočinek a zábavu v přírodě, ale poskytuje také poučení i potěšení pro všechny smysly. V našem stánku se můžete těšit na zajímavé kvízy o rostlinách pro děti i dospělé. Prověříte si své znalosti stromů nejen ve stromovém dominu. Přivezeme na ukázku zajímavé exotické rostliny, známé i neznámé plody a váš čich prověříme v čichovém pexesu. Také na vás bude čekat malá seznamka s masožravými rostlinami.

www.botanicka.cz

STAVEBNICE VISTA

Modré, různě dlouhé kostičky, bílé spojovací křížky a žluté a červené výplně – přesně toto jsou klasické základní stavební prvky české polytechnické stavebnice SEVA. Pojďte s námi přetvářet své velkolepé nápady do reality, popustit uzdu své fantazii a vytvořit zajímavé stavby z této nestárnoucí stavebnice. Dopřejte dětem trochu fantazie… Pod naším party stanem i další možnosti ke stavění. Těší se na Vás tým stavebnic VISTA.

19 www.vista.cz

 CURAPROX

Víte, že… 

…..Čistý zub se nemůže zkazit a dásně kolem čistého zubu netrpí zánětem? 

…. Schopnost správného čištění zubů není vrozená, je třeba se jí naučit, nejlépe od proškolených profesionálů?

…..Kvalitní pomůcky nestačí, důležitá je technika čištění zubů?

Chcete se naučit správně pečovat o své zuby a dásně? Potřebujete se ujistit, že správně používáte zubní kartáček a mezizubní kartáčky? 

Pokud ano, tak přijďte do stánku CURAPROX, ve kterém si můžete s našimi školiteli o všem popovídat a vše prakticky natrénovat. Vyčistíme dospělé i děti 🙂 Každý, kdo se s námi bude učit čistit, dostane zdarma zubní kartáček CURAPROX. Těší se na vás školitelé preventivního programu Dental Prevention.

kasparek 8 www.curaprox.com

 IGRÁČKOVA DÍLNIČKA

V Igráčkovo dílničce si můžete Igráčka nejen koupit, ale také si budete moci bílého Igráčka nazdobit podle své vlastní fantazie. V dílničce bude k dispozici zdobící materiál a to různé barvičky, fixy, plstě a filcy, také třpytky, peříčka atd. U dílničky jsou samozřejmě hostesky, které pomohou dětem Igráčka ozdobit nebo jim dají rady, jak se kterým materiálem zacházet.

10276034_10203077961344075_2271783518630031127_nwww.igracek.cz

BIBLIOBUS OSKAR

„Na festivalu Kašpárkohraní můžete potkat i Bibliobus Oskar. Bibliobus přiveze nejen zajímavé knihy, audioknihy, hudební CD či DVD pro celou rodinu, ale také spoustu deskových her a plackovač. Můžete si vyrobit vlastní placku, magnetku či zrcátko. Pro šikovné děti výtvarní dílna a vědomostní kvíz k osmičkovému roku. A k tomu ještě zápis do knihovny na dva měsíce zdarma!“

www.mlp.cz/cz/projekty/akce/knihy-v-pohybu/

LIGA LESNÍ MOUDROSTI

Liga lesní moudrosti sdružuje všechny nadšené chlapce a dívky, kteří se vydali po stezce woodcraftu – po stezce osobního rozvoje, přátelství a souznění s přírodou. Jezdíme na vodácké akce, chodíme po horách a táboříme v týpí jako Indiáni. Hrajeme spoustu her a užíváme si každou chvíli, kdy jsme spolu. Po celé republice máme mnoho kmenů (oddílů) s pravidelnými schůzkami a během roku pořádáme mnoho akcí, na kterých poměřujeme své síly.

Přijď a poznej, co znamená být členem Ligy. Co znamená tábořit jako Indián a co takový bojovník musí umět.

www.ligalesnimoudrosti.cz 

CENTRUM ROBINSON

 Robinson, to jsou především zážitkové akce pro děti a teenagery. Pořádáme moderní letní a příměstské tábory a školy v přírodě. Naší zbraní je zážitková pedagogika a perfektní programy naplněné dobrodružstvím a zábavou. Vše pod vedením vyškolených instruktorů, kteří procházejí důkladným výběrem.

Navštivte nás na Kašpárkohraní a užijte si jednu z mnoha aktivit.

Zahrajte si Angry Birds naživo

  • Famfpálová střelnice ověří vaší zručnost
  • Obří mimoň se rychle stane oblíbencem našich nejmenších
  • Odhodláte se vyšplhat po lezecké sítí až za drakem z Endu?
  • Možná se objeví i Minecraft zombie a spousta dalších aktivit, které prostě musíte vyzkoušet.

Doufáme, že se těšíte stejně jako my!

www.ckrobinson.cz

NAKLADATELSTVÍ PASEKA

Stejně jako loni budete valit bulvy na skvělé knížky od Nakladatelství Paseka. Těší se na vás všichni Lichožrouti v čele s Hihlíkem, potom Raina z komiksů Úsměv a Ségry a samozřejmě nebude chybět malá rozumbrada Hilda se svým psím parťákem Větvíkem! Přivezeme i jedno celé městečko, ve kterém budete moct během jednoho dne prožít Jaro, Léto, Podzimu, Zimu a dokonce i Noc. Přijďte s námi dělat paseku!

DSC00357 www.paseka.cz

           MINDOK

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Jsou to například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games. Ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Tak jako každý rok se určitě u nás zastavte, zahrajte si pěkné a nové hry, které vás určitě zaujmou.

IMG_9553                 www.mindok.cz 

ZÚBOZ

ZNALECKÝ ÚSTAV BEZPEČNOSTI A OCHRANY ZDRAVÍ

ZÚBOZ si pro vás v rámci svého osvětového programu »Malý věk – velká nebezpečí« připravil edukační stánek plný her, zábavy a poučení. Malí i velcí si zde mohou zábavnou formou ověřit své znalosti a dovednosti ze světa bezpečnosti, vyzkoušet si osobní ochranné pracovní prostředky a hlavně dozvědět se něco nového o tom, jak chránit své zdraví, vyvarovat se úrazům, odhalit rizika ve svém okolí a jak se zachovat v krizových situacích. Rodiče i prarodiče jistě zaujmou informace o statistikách dětských úrazů a o tom jak u dětí rozvíjet samostatnost při vnímaní rizik při běžných i netradičních situacích, které mohou nastat v domácnostech, při mimoškolních aktivitách, při sportu, během výletů, táborů atd. Nedílnou součástí je i možnost poradenství v otázkách bezpečnosti a ochrany zdraví při práci pro pracující i studenty – budoucí zaměstnance. Aktivitami ve stánku vás provedou zkušení „bezpečáci“ (odborně způsobilé osoby v prevenci rizik). Šikovní návštěvníci si od nás odnesou nejen nové znalosti, ale i drobné dárečky pro ještě lepší bezpečnost. Na všechny se těší králík Zubík a tým ZÚBOZ 🙂

www.zuboz.cz

NIVEA 

– provádíme diagnostiky pleti, vlasů a těla, kde tuto službu mohou návštěvníci využít zdarma.
– diagnostiky provádí kvalifikovaní specialisté, kteří určí diagnostiku a doporučí produkty, které by především ženy měly používat.
– u diagnostiky těla, návštěvník zjistí jaké má hodnoty jeho tělo – váhu, obsah vody v těle, svalstvo, tuky, bazální metabolismus a radu k tomu, jak má správně jíst a hýbat se.
– na místě budeme mít UV kameru, na které návštěvníci uvidí po aplikaci výrobků SUN – opalovacích krémů, jak je správně aplikovali na pleť a pokožku.
– UV kamera funguje na bázi UV filtrů a UV přisvícení, díky kterému vidíme nedostatky na pleti.
– návštěvníci u nás mohou produkty NIVEA SUN přímo vyzkoušet.
– pro děti máme připravený skákací hrad a dětský koutek.