Soutěž

Naučná stezka

 

Pro děti všech věkových kategorií je připravená naučná stezka. U vstupu do areálu obdrží děti kartičky a plánek jednotlivých stanovišť, která jsme připravili ve spolupráci s našimi partnery. Kartičky budou k dispozici i na jednotlivých stanovištích. Každé stanoviště bude jiné, připravili si je pro Vás Botanická zahrada hl.m. PrahyCK RobinsonHucul Club PrahaPro malé dobrodruhyLiga lesní moudrostiČeskomoravská myslivecká jednotaČeský červený kříž a SDH Roztoky
Děti, které projdou všemi body naučné stezky, odevzdají vyplněnou kartičku v info stánku MČ PRAHY 6 za hudebním pódiem, kde obdrží drobnou pozornost pozornost od našich partnerů.
V 17:45 hod. na hudebním pódiu před vystoupením Tomáš Klus vylosujeme ze všech odevzdaných kartiček několik výherců, pro které jsme připravili hodnotné ceny. Můžete tak vyhrát dárky od MČ PRAHA 6, pobyt na příměstském táboře ROBINSON a Atelier LETNÁ, zkušební hodiny od Bestgolf nebo KRAV MAGA PRAHA, volné vip vstupenky DO BOTANICKÉ ZAHRADY, projižďka na koních HUCUL CLUB, stolní hokey značky Stiga, poukaz v hodnotě 4 000,-Kč na sortiment obchodu PRO MALÉ DOBRODRUHY, dětské a rodinné stolní hry od firem Piatnik CZ a Království hraček Sparkys, hodnotné knihy od Nakladatelství Paseka a mnoho dalšího.

Partneři naučné stezky:
ROBINSON
HUCUL CLUB 
PRO MALÉ DOBRODRUHY 
BOTANICKÁ ZAHRADA
ATELIER LETNÁ 
KRAV MAGA 
HASIČI ROZTOKY 
ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ
LIGA LESNÍ MOUDROSTI
ČESKOMORAVSKÁ MYSLIVECKÁ JEDNOTA
STIGA

Dárečky od MČ Praha 6


Hlavní cena pro vítěze Stiga stolní hokej

Dárečky od Rádia 1

 

Soutěžní kartičky naučné stezky.