Hudba 2016

                 KAŠPÁREK V ROHLÍKU

Kašpárek v rohlíku je projekt pro děti a dospělé postavený na originálním propojení divadla a hudby ve vlastních představeních, živých hudebních show i na hudebních nosičích.
Celý projekt vznikl jako reakce na nedostatek kvalitních, původních písniček pro děti a také jako reakce na téměř neexistující mezigenerační zábavu určenou společně pro dospělé a děti.
Kdo si Kašpárka v rohlíku užije? Aktivní rodiče a jejich děti, zejména dospělí vyhledávající kvalitní zábavu pro sebe a své děti ve věku 0 – 80 let.

IMG_0826www.bejbypank.cz

JAROSLAV UHLÍŘ

Na Kašpárkohraní se můžete těšit na vystoupení tohoto legendárního skladatele, se kterým si zazpíváte největší hity vašeho dětství. Užijete si koncertní program určený pro malé i velké uši, ve kterém si děti i dospělí mohou se samotným autorem za jeho klavírního doprovodu zazpívat známé písně  s texty Zdeňka Svěráka jako jsou  „Není nutno“, ,,Každý den“,, „Princové jsou na draka“, „S čerty nejsou žerty“, „ Lotrando a Zubejda“, „Tři Veteráni”.3 www.jaroslav-uhlir.cz

IVAN MLÁDEK A BANJO BAND

Představovat Ivana Mládka netřeba, tento humorista a skladatel do dnešního dne napsal více než šest set písniček, z nichž některé v českých zemích zlidověly. Na Kašpárkohraní uslyšíte hity jako Dáša Nováková, Jožin z bažin, Prachovské skály, Jez, Linda a další. Kromě všech svých hudebních a humoristických aktivit je také autorem patentu na Guitariano – první sériově vyráběný keyboard pro kytaristy, který byl poprvé představen veřejnosti na Světové výstavě hudebních nástrojů v Anaheimu v USA v r.2001.

Přijďte na Kašpárkohraní a užijte si jedinečné vystoupení Ivana Mládka a jeho Banjo Bandu.

ivan-mladekwww.mladekivan.cz

NENY MUSIC

NENY vydal v únoru 2016 společně s Lukášem Vincourem (bubeníkem kapely Pipes and Pints) svůj první singl Billboard, který se dostal do televizních hitparád. Následoval další úspěšný singl Avatar, který vyšel v dubnu 2016 společně s NENY-ho debutovou desku, která nese název Dejavu. Na rozdíl od jiných rapperů čerpá NENY v hodně osobních textech z vlastních zkušeností. Byl členem juniorské fotbalové reprezentace, zranění však jeho kariéru ukončilo a odstartovalo hodně těžké období, se kterým se mu nakonec naštěstí podařilo vyrovnat. NENY i Lukáš mají zkušenosti s besedami po školách, a to díky svému projektu Najdi svou cestu, kdy se se snaží o konstruktivní směřování mládeže ke zdravému pozitivnímu myšlení a zlepšování jejich podmínek pro život.

aawww.nenymusic.com