HUDBA 2019

TOMÁŠ KLUS

Trojnásobný otec, zpěvák, pohádkový princ a zlatý medailista z roku 2002 v moderním pětiboji z dorosteneckého mistrovství Evropy vás všechny rozezpívá na letošním Kašpárkohraní. To, že má Tomáš široký zápřah je zjevné i v jeho písničkářské tvorbě, kdy navazuje na českou písničkářskou tradici a svou vlastní tvorbu neomezuje hudebními žánry. Pro jeho tvorbu je typický důraz na text a melodii, spolu s vlivy předchůdců a jeho vlastním výrazem. Ve svých textech se nebrání komentování situace ve společnosti. Tomáš Klus vás na letošním Kašpárkohraní roztancuje a stoprocentně i rozesměje! Přijďte si užít koncert s jedinečnou atmosférou, která zahřeje dospělé i děti.

http://www.tomasklus.cz

 

 

RYBIČKY 48

Rybičky 48, jak řekl sám frontman kapely Kuba Ryba, rockéři s dobrým srdcem. I když jejich image vypadá možná drsně tak určitě i vaše děti znají melodie písní jako je

Zamilovaný -Nešťastná nebo Chtěl jsem tím říct.

Rybičky 48 si připravili speciální set přímo pro Kašpárkohraní, tak si to nenechte ujít! Bude to super rockový nářez připraven přímo na míru.

http://www.rybicky48.cz

MICHAL HRŮZA

Michal Hrůza, působící na české hudební scéně již přes 20let. Autor hitů 1+1, Zakázané uvolnění nebo třeba úvodní písně ke stejnojmennému filmu Padesátka. Ještě před tím, než se na podzim definitivně přesune do studia, kde bude nahrávat novou desku, vystoupí společně s Kapelou Hrůzy na letošním Kašpárkohraní.

Tak si přijďte celá rodina společně s Michalem zazpívat.

http://www.michalhruza.cz

 

MATEŘSKÁ.COM

 Mateřská.comje kontroverzní projekt plný humoru, nadsázky a ironie. Zpěvačky Lenka Jankovská a Bára Vaculíková rapují o mateřství bez růžových brýlí. První singl Laktační psychóza se stal virálním videem a odstartoval realizaci celého projektu. Dnes mají na kontě 2 alba (Laktační psychóza, Automatka) a 8 videoklipů, se kterými vystupují i naživo ve své hudebně-divadelní show.

Videoklipy:

Mateřská.com – Laktační psychóza (official music video)
https://www.youtube.com/watch?v=rklUthIgU4w

Mateřská.com – Automatka (official music video)

https://www.youtube.com/watch?v=-4Y4_gNKtcY&t=4s

Mateřská.com – Social Boogie (official music video)
https://www.youtube.com/watch?v=oPJbE0gAlyU