Ostatní aktivity 2016

  MONTE CARLO ROADSHOW 2016

Společnost ŠKODA AUTO ve spolupráci s Auto Podbabská si pro návštěvníky Kašpárkohraní 2016 připravila jedinečnou Monte Carlo Roadshow 2016.

Na děti i dospělé čeká bohatý doprovodný program:

  • BMX Biketrial show
  • Freestyle ropeskipping show
  • Autogramiáda Zuzany Hejnové (15,00 – 16,00)
  • a mnoho dalších zajímavých aktivit – přijďte si vyzkoušet výměnu kol na čas nebo závodní okruh ovládaný iPady, odneste si vytištěnou fotku z Instaprintu nebo spoustu dárků s motivem Monte Carlo.

Připraveno je celkem 8 testovacích vozů, z toho 7 v atraktivním provedení Monte Carlo. Využijte jedinečnou možnost vyzkoušet si tyto vozy na krátké testovací trase. Pro rodiče s dětmi máme připravené i dětské autosedačky.

Součástí programu je i soutěž o celou řadu zajímavých cen ze sortimentu ŠKODA a také o hlavní ceny celé Monte Carlo Roadshow 2016, kterými jsou vozy Fabia Monte Carlo a Citigo Monte Carlo do osobního vlastnictví a zájezd do Monte Carla.

BMX 2www.skoda-auto.cz

JIHLAVANKA

V neděli 12. června najdete neposednou kavárnu Jihlavanky na Kašpárkohraní na pražské Letenské pláni. Stačí, když půjdete za vůní čerstvé kávy. Těšíte se?

JIH-27-Post-Kasparkohrani www.jihlavanka.cz

           MINDOK

MINDOK je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Jsou to například hry Carcassonne, Černé historky nebo řada her SMART games. Ale i řada dalších her, určených pro všechny hravé lidi od nejmenších dětí až po nejnáročnější hráče. Tak jako každý rok se určitě u nás zastavte, zahrajte si pěkné a nové hry, které vás určitě zaujmou.

IMG_9553                 www.mindok.cz

PIATNIK PRAHA s.r.o.

Přijďte se podívat do našeho stánku, kde najdete spoustu báječné zábavy, zažijete velkou legraci a také Vám zde nabídneme inspiraci na skvělé dárky pro Vaše ratolesti. Můžete si u nás zkusit zahrát společenské hry pro malé i velké. Veškeré hry bude možné, v rámci festivalu, na místě zakoupit za zvýhodněnou cenu. Přijďte se k nám pobavit a zasmát!

piatnik inz. 230x297mm_tiskwww.eshop-piatnik.cz

PRO MALÉ DOBRODRUHY

I letos jsme rádi, že můžeme být s naší Outdoorovou zónou Pro malé dobrodruhy, součástí této skvělé akce Kašpárkohraní.

Chceš se stát malým dobrodruhem? Přijď splnit úkoly dobrodružné stezky. Budeme běhat, skákat, stříkat i tvořit. Užijeme si spousty legrace. S odměnou od skřítka Malého dobrodruha odejde každý správný kluk i holka. Mezitím si rodiče budou moci prohlédnout novinky z outdoorového vybavení nejen pro děti z obchodu Promaledobrodruhy.cz. Přivezeme ze Spojovací 22  menší i větší batohy, lahvičky, spacáky, kudličky, čelovky, pláštěnky, kšiltovky, kloboučky, softshell i oblečení do deště. Pro ty nejmenší si otestujete krosny na děti v našem testcentru. Spolu s našimi dodavateli (Didriksons1913, Craft, Deuter, Jack Wolfskin, Nalgene, Little Life připravujeme kousky za kašpárkové ceny :). Přijďte, těšíme se na vás!

IMG_9650www.promaledobrodruhy.cz

COQUI

Ani letos nebude na Kašpárkohraní chybět žabák Coqui se svým týmem. Letos vám připravil zbrusu novou žabí hru, která zabaví každé dítě. Rodiče si mezi tím budou mít možnost v klidu prohlédnout boty na léto z naší nové kolekce, a  pokud budou chtít, nakoupit s jedinečnou slevou. Podle šikovnosti a také štěstí si každý z naší hry odnese domů nejen fajn zážitek, ale i odměnu.
Najdete nás na stejném místě jako v loni. Přijďte, těšíme se na Vás.

1557378_993305267370430_946546623391488972_owww.coqui.cz

ZDRAVOTNÍ KLAUN, O.P.S

Na Kašpárkohraní bude o vaše zdraví i smích postaráno!

Během celého Kašpárkohraní můžete přijít navštívit i klaunskou ambulanci organizace Zdravotní klaun. Sestra Patálie, sestra Gizela Kyselá, sanitární bratr Kamil Pivoňka a profesor Archibald vám změří hladinu humoru v krvi, naordinují potřebnou denní dávku smíchu, předepíší lék Humorin  a zejména červený nos, který léčí na počkání. Staňte se fanoušky Zdravotního klauna na facebooku https://www.facebook.com/zdravotniklaun/ a vyzvedněte si v ambulanci malý dárek.

Zdravotní klaun, o. p. s., je zavedená nezisková organizace, která již od roku 2001 přináší humor a radost hospitalizovaným dětem, seniorům a dalším potřebným v oblasti zdravotnictví. Přispívá tím ke zlepšení jejich psychického i celkového zdravotního stavu, a to prostřednictvím návštěv speciálně vyškolených zdravotních klaunů a svých dalších souvisejících projektů. V současné době navštěvuje 86 zdravotních klaunů pravidelně 64 nemocnic a 7 domovů pro seniory. Více na www.zdravotniklaun.cz nebo na https://www.facebook.com/zdravotniklaun/.

13275840_1032864346796371_740376706_n www.zravotniklaun.cz

BRILIANTINA

Briliantina je sběratelsky – kreativní projekt, který přináší ty nejkrásnější prstýnky. Dívky je mohou nejen sbírat, ale mohou se pokusit navrhnout prstýnky vlastní. Nejlepší návrhy jsou součástí sběratelské kolekce Briliantina.

„Briliantina – Inspired by you“

13795184140484 DSCN9643 (kopie)www.briliantina.com

ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ

Společnost Český červený kříž, je humanitární společností působící na celém území České republiky. Je státem uznanou národní společností Červeného kříže ve smyslu mezinárodního práva. Působí zejména v oblasti humanitární, sociální, zdravotní a zdravotně-výchovné. Naplňování poslání a plnění úkolů ČČK je všeobecně prospěšnou činností.

ČČK plní zejména tyto úkoly:

– působí v oblasti civilní obrany a ochrany obyvatelstva a poskytuje pomoc v případech katastrof a jiných mimořádných událostí

– poskytuje zdravotnické, záchranné, sociální a další humanitární služby

– působí jako výlučně uznaná pomocná organizace vojenské zdravotnické služby

– šíří znalost Ženevských úmluv

– působí v oblasti zdravotně-výchovné a spolupracuje s poskytovateli zdravotní péče

Všichni členové dodržují 7 základních zásad ČČK: humanita, nestrannost, neutralita, nezávislost, dobrovolnost, jednota, světovost.

ččkwww.cckp9.cz

SKIBI KIDS – Dětská kola a cyklistická dráha medvídka Skibiho!

Skibi Kids – Cyklo dráha s koly a odrážedly i pro nejmenší děti!

Také letos se na Kašpárkohraní objeví méďa Skibi se svou oblíbenou dráhou pro malé i větší cyklisty. Všem zájemcům zdarma zapůjčí kvalitní dětská kola Specialized ve velikostech 12“ až 24“, tedy pro děti ve věku od dvou do dvanácti let, a také odrážedla pro nejmenší již od 1 roku! Samozřejmostí je zapůjčení cyklistické helmy, aby děti mohly dovádět bezpečně. U Méďi Skibiho na stánku najdete kompletní výbavu pro Vaše ratolesti na cyklistiku. Těšte se na speciální kolekci veselých zvířecích Skibi dresů a také spoustu nezbytných doplňků na kolo jako jsou přilby, rukavice, batůžky, lahve.. Ve stanu nebudou chybět ani další věci z obchodů Skibi Kids, zejména potřeby pro dětské plavání a také UV kolekce k vodě. Zastavte se na Skibi stánku a nechte se překvapit speciálními cenami, které budou platit právě jen na Kašpárkohraní. Proto se určitě vyplatí Skibiho navštívit!

draha_logowww.skibi.cz

RÁJ DESKOVEK

Na Kašpárkohraní jsme pro vás připravili stan plný her. Hlavně těch venkovních! Vyzkoušíte si u nás známé zahradní hry jako je petanque nebo kubb. Můžete však zkusit mnoho dalších zajímavých her – třeba crossboule nebo novou venkovní hru – Tualoop. Právě teď je ideální čas na výběr nějaké krásné hry, kterou si můžete zahrát během vašeho pikniku.

Ráj deskovek je obchod, který se specializuje především na moderní společenské hry. Kromě toho nabízíme mnoho druhů hlavolamů a venkovních her. Spoustu z nich si můžete vyzkoušet právě na Kašpárkohraní.

Pokud by se vám jakákoli hra líbila nebo byste se rádi dozvěděli více – navštivte nás v naší kamenné prodejně na Andělu (Lidická 36, Praha 5), kde vám s potěšením poradíme. Milou pozorností pro vás jistě bude kupon na 10 % slevu na jeden nákup v našem obchůdku, který od nás na Kašpárkohraní můžete získat.

Snímek obrazovky 2016-06-09 v 10.21.02 www.rajdeskovek.cz 

FEEDO.CZ

Heslem Feedo.cz je lehčí život maminkám a toho se pevně drží! Na letošním Kašpárkohraní pro vás bude připraven tento skvělý přebalovací stan, kde tatínci a maminky budou moci přebalit svoje děťátko a využít přípravků a plínek, které budou k dispozici po celý den zdarma! Takže všichni budeme letos na sto procent v suchu díky skvělému přebalovacímu stanu od Feedo.cz!

feedo_stanwww.feedo.cz  

SDH PRAHA – SUCHDOL

Sbor dobrovolných hasičů Praha – Suchdol má 86 členů.  Pořádá každoročně Den s hasiči (ukázky techniky, zásahů apod.), Memoriál Františka Malého v požárním útoku (soutěž pro družstva hasičů) a ples (letos již 123.). Máme kroužek Mladých hasičů. Spolupracujeme na akcích s Městskou částí (např. Čarodějnice). Jednotka SDH má 16 členů. Zasahovala v roce 2013 u 51 výjezdů. Technika: cisterna Tatra 815, Renault Midlum, Ford Transit, motorový člun, dýchací přístroje, čerpadla atd.

IMG_9760

www.hasici.praha-suchdol.cz

SDH NEBUŠICE

Sbor dobrovolných hasičů, který úspěšně funguje již 133 let.

IMG_6518www.sdhnebusice.cz

MINISTERSTVO OBRANY

Na letošním ročníku Kašpárkohraní se bude Ministerstvo obrany společně s Armádou České republiky prezentovat vzdělávacím programem Příprava občanů k obraně státu (POKOS). Návštěvníci se díky zdravotníkům z Ústřední vojenské nemocnice dozvědí, jak správně poskytnout první pomoc a provést masáž srdce. K dispozici bude i vojenská sanitka. Vojáci
z 31. pluku radiační, chemické a biologické ochrany zájemcům rádi vysvětlí co dělat např. při chemické havárii a představí jim chemické vozidlo. Děti i dospělí si budou moci zatrénovat na veslařském trenažéru, nebo v akci vidět pyrotechnického robota. Program doprovází výstava na téma Armáda České republiky, kde děti naleznou správné odpovědi, za které je čekají drobné odměny.

p6150025www.army.cz

IGRÁČKOVA DÍLNIČKA

V Igráčkovo dílničce si můžete Igráčka nejen koupit, ale také si budete moci bílého Igráčka nazdobit podle své vlastní fantazie. V dílničce bude k dispozici zdobící materiál a to různé barvičky, fixy, plstě a filcy, také třpytky, peříčka atd. U dílničky jsou samozřejmě hostesky, které pomohou dětem Igráčka ozdobit nebo jim dají rady, jak se kterým materiálem zacházet.

10276034_10203077961344075_2271783518630031127_nwww.igracek.cz

NINTENDO

Společnost ConQuest entertainment a.s. je exkluzivním distributorem světově známé značky NINTENDO pro Českou republiku, Slovensko, Polsko a Maďarsko. Produkty videoherní značky NINTENDO jsou vhodné pro lidi všech věkových kategorií.

Na Kašpárkohraní budete mít možnost navštívit NINTENDO stan, ve kterém bude možné si vyzkoušet různé hry jak na domácí konzole Wii U, tak nástupce populárního GameBoye – přenosné konzole 3DS. Děti si budou moci zahrát žhavou novinku roku 2016 – hru YO-KAI WATCH pro přenosné konzole z rodiny 3DS, která se těší obrovskému úspěchu a sbírá nadprůměrná hodnocení. Dalšími dostupnými tituly budou: Pokkén Tournament (Wii U), Mario Kart, Just Dance, Super Smash Bros. a další. K dispozici Vám v NINTENDO stanu budou promotéři, kteří dané hry ukážou a zodpoví Vaše dotazy. Budeme se na Vás těšit!

DSC_1098www.nintendoshop.cz

NAKLADATELSTVÍ PASEKA

Stejně jako loni budete valit bulvy na skvělé knížky od Nakladatelství Paseka. Těší se na vás všichni Lichožrouti v čele s Hihlíkem, potom Raina z komiksů Úsměv a Ségry a samozřejmě nebude chybět malá rozumbrada Hilda se svým psím parťákem Větvíkem! Přivezeme i jedno celé městečko, ve kterém budete moct během jednoho dne prožít Jaro, Léto, Podzimu, Zimu a dokonce i Noc. Přijďte s námi dělat paseku!

DSC00357 www.paseka.cz

STAVEBNICE VISTA

Modré, různě dlouhé kostičky, bílé spojovací křížky a žluté a červené výplně – přesně toto jsou klasické základní stavební prvky české polytechnické stavebnice SEVA. Pojďte s námi přetvářet své velkolepé nápady do reality, popustit uzdu své fantazii a vytvořit zajímavé stavby z této nestárnoucí stavebnice. Dopřejte dětem trochu fantazie… Pod naším party stanem i další možnosti ke stavění. Těší se na Vás tým stavebnic VISTA.

19 www.vista.cz