OSTATNÍ AKTIVITY 2019

SPARKYS NA KAŠPÁRKOHRANÍ

Přijď si zasoutěžit, užít si spoustu legrace a vybrat si nějakou z úžasných novinek či tradičních oblíbených hraček ze světa hraček SPARKYS!

https://www.sparkys.cz

NIVEA

Studio péče na letošním ročníku Kašpárkohraní 2019

NIVEA zve všechny návštěvnice letošního ročníku Kašpárkohraní 2019 do svého zbrusu nového stanu NIVEA Studio péče. Ten bude zdarma nabízet služby svých odbornic na pleť a vlasy. Též bubou mít návštěvnice NIVEA Studia péče k dispozici měřící přístroj InBody. Následný výsledek měření s nimi prokonzultují odborníci na InBody a výživu. Pro děti bude připraven hrací koutek. 

Rozhodně si nenechte ujít návštěvu NIVEA Studia péče v areálu letošního Kašpárkohraní!

CURAPROX

Víte, že… 

…..Čistý zub se nemůže zkazit a dásně kolem čistého zubu netrpí zánětem? 

…. Schopnost správného čištění zubů není vrozená, je třeba se jí naučit, nejlépe od proškolených profesionálů?

…..Kvalitní pomůcky nestačí, důležitá je technika čištění zubů?

Chcete se naučit správně pečovat o své zuby a dásně? Potřebujete se ujistit, že správně používáte zubní kartáček a mezizubní kartáčky? 

Pokud ano, tak přijďte do stánku CURAPROX, ve kterém si můžete s našimi školiteli o všem popovídat a vše prakticky natrénovat. Vyčistíme dospělé i děti 🙂 Každý, kdo se s námi bude učit čistit, dostane zdarma zubní kartáček CURAPROX. Těší se na vás školitelé preventivního programu Dental Prevention.

www.curaprox.com

 

DINO

Vás baví na Kašpárkohraní

Přijďte si zahrát deskové hry do naší zábavné hrací zóny Dino. Představíme vám ryze českou rodinnou hru Farao, která se tvořila společně s předními čekými egyptology a skrývá v sobě mnoho adrenalinu, nástrah i dobrodružství. Dále vyzkoušíte své strategtické myšlení v nové hře Louka jak vyšitá s netradičním textilním herním plánem. Prověříte své znalosti ve vědomostních hrách vycházejících ze známých pořadů České televize AZ kvíz a Zázraky přírody. Zapojíte své mozkové závity při řešení rébusů, seznámíte se s optickými klamy nebo se naučíte vázat uzle. Samozřejmě jsou připraveny i nejrůznější zábavné postřehové a karetní hry pro malé i velké. Skládání puzzle či dřevěných kostek po celý den. Třešničkou na dortu bude dánská magnetická hra KLASK, ve které poměříte se soupeři šikovnost, zručnost a hbytost, zaujme jak děti, tak především tatínky :). Pro ty nejmenší budeme mít jako vždy vozový park Tatra s nejrůznějšími malými i velkými modely legendární Tatrovky k volné zábavě i s garážemi v podobě stanů a tunely k projíždění. Všechny hry a hračky budou na místě k zakoupení za velmi výhodné kašpárkoherní ceny. Už se na vás moc těšíme!   

www.dinotoys.cz

PRO MALÉ DOBRODRUHY

V naší Outodorové zóně Promaledobrodruhy si přijďte letos splnit připravené úkoly a stát se tak Malým dobrodruhem!

  • Zároveň s naším partnerem Didriksons1913 přivezeme outlet kvalitních kousků pro děti (ve vel. 80,100,140) i dospěláky (38, M, L).
  • Představíme vám batohy značek Boll, Deuter, LittleLife, Mammut, Osprey a Jack Wolfskin
  • Pro mamky „pohodářky“ přivezeme letní funkční sukně Skhoop
  • Přivezeme lahvičky, kudličky, batohy, čelovky, kšiltovky, kloboučky a spoustu dalších vychytávek, co vám zpříjemní prázdniny.
  • Můžete se do té doby stavit u nás na eshopu www.promaledobrodruhy.cz nebo přímo na prodejně blízko metra Florenc: Pobřežní 380/2, Praha 8. Moc rádi vás uvidíme.

 S heslem: „Jsem Malý dobrodruh“ vás moc rádi uvidíme a odměníme.

 

www.promaledobrodruhy.cz 

 

BIBLIOBUS OSKAR 

Na festival Kašpárkohraní za vámi přijede i Bibliobus Oskar. Přiveze s sebou spoustu knih, audioknih či DVD pro malé i velké. A komu by to nestačilo, může si zahrát některou ze spousty deskových her nebo vyrobit placku, magnetku či zrcátko na našem plackovači. Kromě toho si v kvízu budete moci ověřit, jak pozorně jste četli Čtyřlístek. Kdo ještě není členem knihovny, může se v Oskarovi zapsat a to na dva měsíce zdarma! Těšíme se na vás.

www.mlp.cz/cz/projekty/akce/knihy-v-pohybu/ 

 

FILMOVÝ STÁNEK BIONAUT

Filmový stánek Bionautu vzniká ve spolupráci s distribuční společností Aerofilms a jejich projektem dětského filmového festivalu Malé oči. Děti si budou moci vyzkoušet výtvarné aktivity, které jsou spojené třeba s oblíbeným dětským filmem Rosa a Dara nebo z dalšími projekty z nabídky společností Bionaut a Aerofilms. Stánek bude také lákat na další vydání festivalu Malé oči a představí dětem nové animované hrdiny Medvěda a Mišku z pásma Hurá na pohádky, které již zanedlouho vtrhne do našich kin a na televizní obrazovky.

www.bionaut.cz