Ostatní aktivity 2015

PIATNIK PRAHA s.r.o.

Přijďte se podívat do našeho stánku, kde najdete spoustu báječné zábavy, zažijete velkou legraci a také Vám zde nabídneme inspiraci na skvělé dárky pro Vaše ratolesti. Můžete si u nás zkusit zahrát společenské hry pro malé i velké. Veškeré hry bude možné, v rámci festivalu, na místě zakoupit za zvýhodněnou cenu. Přijďte se k nám pobavit a zasmát!

piatnik-foto-1024x768www.eshop-piatnik.cz

DĚTSKÝ ZÁŽITKOVÝ AREÁL- DUHOVÝ PARK

Je super – zábavný projekt pro děti, který je otevřený a nevyřáděným dětem k dispozici každou SOBOTU, NEDĚLI a o SVÁTCÍCH. Tento ráj pro děti se nalézá 20 minut od Prahy v obci Třebovle. V rámci areálu můžete navštívit 57 atrakcí, her a show. Vstup na všechny atrakce jsou v rámci vstupného DO DUHOVÉHO PARKU zdarma. Na každého návštěvníka čeká 15 cen za úspěšné splnění úkolů. Zapojit se do her a úkolu můžou všichni a to i dospělí. Všechny věkové kategorie si přijdou na své, jednotlivé atrakce mají různou obtížnost přizpůsobenou věku hráče 4+, 8+, 12+. Mezi atrakcemi nebudou chybět lachtani, papoušci a jejich živá show, kouzelnické představení, lanovka, překážkové dráhy, nafukovací atrakce, dětský kolotoč, soutěže a hry.

Dále se můžete těšit na velkoplošné skládačky, mini zoo, bludiště, úkoly zručnosti, poznávání zvířat a rostlin, rozhledna, kapka adrenalinu, stavění do výšky i do šířky, minigolf, výroba drobných dárků a mnoho dalšího…

Kousek DUHOVÉHO PARKU navštíví i letošní Kašpárkohraní. Užijete si malou ochutnávku toho, co se skrývá za branami a v areálu DUHOVÉHO PARKU.:)

OLYMPUS DIGITAL CAMERAwww.duhovypark.cz

BRILIANTINA

Briliantina je sběratelsky – kreativní projekt, který přináší ty nejkrásnější prstýnky. Dívky je mohou nejen sbírat, ale mohou se pokusit navrhnout prstýnky vlastní. Nejlepší návrhy jsou součástí sběratelské kolekce Briliantina.

„Briliantina – Inspired by you“

13795184140484 DSCN9643 (kopie)www.briliantina.com

ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ

Společnost Český červený kříž, je humanitární společností působící na celém území České republiky. Je státem uznanou národní společností Červeného kříže ve smyslu mezinárodního práva. Působí zejména v oblasti humanitární, sociální, zdravotní a zdravotně-výchovné. Naplňování poslání a plnění úkolů ČČK je všeobecně prospěšnou činností.

ČČK plní zejména tyto úkoly:

– působí v oblasti civilní obrany a ochrany obyvatelstva a poskytuje pomoc v případech katastrof a jiných mimořádných událostí

– poskytuje zdravotnické, záchranné, sociální a další humanitární služby

– působí jako výlučně uznaná pomocná organizace vojenské zdravotnické služby

– šíří znalost Ženevských úmluv

– působí v oblasti zdravotně-výchovné a spolupracuje s poskytovateli zdravotní péče

Všichni členové dodržují 7 základních zásad ČČK: humanita, nestrannost, neutralita, nezávislost, dobrovolnost, jednota, světovost.

ččkwww.cckp9.cz

SPARKYS A BAMBULE

Letenské sady opět ožijí festivalem KAŠPÁRKOHRANÍ, který se uskuteční v neděli 14. června od 12:00 do 19:00. Hlavní hvězdou festivalu bude herec a zpěvák Tomáš Klus, těšit se ale můžete i na Dětskou operu Praha, spoustu divadelních představení pro malé i velké, soutěže o krásné dárky a doprovodný program, který vás zabaví na celé odpoledne.

Dva nejoblíbenější hračkářské řetězce u nás nemohou na podobné akci chybět. Hračkářství SPARKYS a BAMBULE si pro vás připravily hned dva ukázkové a prodejní stánky s širokým sortimentem báječných a zábavných hraček. Naše zkušené promotérky vám představí žhavé novinky letošního roku a poradí s výběrem té správné hračky, se kterou uděláte spoustu radosti. Přijďte se inspirovat a pořídit krásné a kvalitní hračky za festivalové ceny.

alltoyswww.sparkys.cz, www.eshop.bambule.cz

PRO MALÉ DOBRODRUHY

Připravili jsme si pro Vás neuvěřitelné aktivity pro malé i velké dobrodruhy. Objevte jestli se ve Vás skrývá dobrodružný duch!!!

IMG_9650www.promaledobrodruhy.cz

SKIBI KIDS – Dětská kola a cyklistická dráha medvídka Skibiho!

Ani letos nebude na Kašpárkohraní chybět medvídek Skibi se svou pověstnou dráhou pro dětské cyklisty. Skibi s sebou přiveze potřebné vybavení, které si mohou děti zdarma půjčit a na dráze si dosytosti zajezdit. Pro první jednostopé zkušenosti nejmenších cyklistů budou k dispozici odrážedla, dále je možné vyzkoušet dětská kola pro všechny věkové kategorie až po 24 palcová (9-12 let) kola s přehazovačkou pro nejnáročnější malé cyklisty. Zapůjčení helmy společně s kolem je u Skibiho samozřejmostí. Méďu na jeho cestách doprovází i kouzelný stan plný atraktivních dětských dresů, kraťasů, šátků a rukavic na kolo a dalšího potřebného vybavení pro cyklistiku dětí a juniorů. Ve stanu nebudou chybět ani další věci z obchodů Skibi Kids, jakými jsou potřeby pro dětské plavání nebo outdoorové aktivity. Zaslechli jsme, že se Skibi chystá ve svém stanu speciálně pro Kašpárkhoraní vykouzlit na všechno zboží velice lákavé ceny. Určitě si je nenechte ujít.

skibi-detska-draha                         www.skibi.cz

ATELIÉR GIRAFA

Internetový obchůdek www.girafa.cz, který se zaměřuje na skandinávské a francouzské doplňky nejen pro děti s nádechem retro a vintage stylu…

Na Kašpárkohraní pro Vás připravujeme koutek s našimi hračkami, které budete moci vyzkoušet popřípadě něco drobného si od nás odnést.

64750b3e929d13d4916996432740c40f_1www.girafa.cz

SDH PRAHA – SUCHDOL

Sbor dobrovolných hasičů Praha – Suchdol má 86 členů.  Pořádá každoročně Den s hasiči (ukázky techniky, zásahů apod.), Memoriál Františka Malého v požárním útoku (soutěž pro družstva hasičů) a ples (letos již 123.). Máme kroužek Mladých hasičů. Spolupracujeme na akcích s Městskou částí (např. Čarodějnice). Jednotka SDH má 16 členů. Zasahovala v roce 2013 u 51 výjezdů. Technika: cisterna Tatra 815, Renault Midlum, Ford Transit, motorový člun, dýchací přístroje, čerpadla atd.

IMG_9760

www.hasici.praha-suchdol.cz

SDH NEBUŠICE

Sbor dobrovolných hasičů, který úspěšně funguje již 133 let.

sdh nebušicewww.sdhnebusice.cz

RÁJ DESKOVEK

Na Kašpárkohraní jsme pro vás připravili stan plný her. Hlavně těch venkovních! Vyzkoušíte si u nás známé zahradní hry jako je petanque nebo kubb. Můžete však zkusit mnoho dalších zajímavých her – třeba crossboule nebo veselou balanční věž. Právě teď je ideální čas na výběr nějaké krásné hry, kterou si můžete zahrát během vašeho pikniku.

Ráj deskovek je obchod, který se specializuje především na moderní společenské hry. Kromě toho nabízíme mnoho druhů hlavolamů a venkovních her. Spoustu z nich si můžete vyzkoušet právě na Kašpárkohraní.

Pokud by se vám jakákoli hra líbila nebo byste se rádi dozvěděli více – navštivte nás v naší kamenné prodejně na Andělu (Lidická 36, Praha 5), kde vám s potěšením poradíme. Milou pozorností pro vás jistě bude kupon na 10 % slevu na jeden nákup v našem obchůdku, který od nás na Kašpárkohraní můžete získat. Snímek obrazovky 2015-06-03 v 20.21.32www.rajdeskovek.cz

NINTENDO

Ve stánku světového giganta ve světě videoherní zábavy si budou moci všichni návštěvníci vyzkoušet nejnovější hry na nejvýkonnějších konzolích. K vyzkoušení budou obě nejnovější konzole. Zejména konzole Nintendo New 3DS Vás zaujme svým naprosto novým vylepšeným 3D displejem, díky kterému si můžete vyzkoušet hraní ve 3D bez potřeby 3D brýlí. Na místě Vás budou čekat milí promotéři, kteří Vám vše ukáží a určitě pro Vás najdou i nějakou tu maličkost.

nintendo fotowww.mojenintendo.cz

 SDRUŽENÍ PREVENCE KRIMINALITY

Jsme skupina lidí sloužících v různých ozbrojených složkách (Policie ČR, Vězeňská služba, Celní správa, Armáda ČR, Městská policie), která se rozhodla dělat i mimo své služební povinnosti prevenci kriminality. Prevenci děláme stylem akčních ukázek pro děti i širokou veřejnost. Spolupracujeme s Muzeem Policie ČR, kde při Muzejní noci či Ledové Praze zastupujeme předvedení činnosti současné Policie ČR. Na ukázce můžete očekávat zadržení pachatele Službou kriminální policie a vyšetřování (SKPV). Dále zásah proti zvláště nebezpečným pachatelům za využití Zásahové jednotky a mnoho dalšího. A nakonec si můžete vyzkoušet, jaké je mít na sobě neprůstřelnou vestu či držet útočnou pušku. IMG_6493 (kopie)www.srog.cz

MINISTERSTVO OBRANY

Ministerstvo obrany si pro letošní VII. ročník Kašpárkohraní připravilo program na téma Příprava občanů k obraně státu. Návštěvníci se díky Ústřední vojenské nemocnici dozvědí, jak správně poskytnou první pomoc, vyzkouší si masáž srdce či si budou moci prohlédnout vojenskou sanitku. 31. pluk radiační, chemické a biologické ochrany si připravil chemické ukázky spolu s chemickým vozidlem. Dále bude možnost si vyzkoušet veslařský trenažér, nebo si odnést autogram jednoho ze sportovců z Armádního sportovního centra DUKLA. Program doprovází výstava na téma Armáda ČR, kde děti mohou najít správné odpovědi, za které budou odměněny cenami.

p6150025www.army.cz

MINDOK

Vydavatelství moderních společenských her MINDOK představí na Kašpárkohraní řadu nových i osvědčených her a to zejména her pro jednoho hráče z řady SMART games. Velmi zajímavé jsou například hry pro nejmenší děti a mezi nimi novinka Králik Kuk!

BOX SG017 CZ Kralík Kukwww.mindok.cz

MISE NERF 2015

Chceš zažít dobrodružství s NERF týmem? I ty se můžeš stát jeho součástí! Přijď za námi tuto neděli na Letnou! Zažiješ tu pravou atmosféru NERF turnaje, na střelnici poznáš a vyzkoušíš všechny druhy Nerf pistolí. MISE NERF 2015 je tu pro tebe!

Photo 16.05.15 10 50 28www.nerf.hasbro.com

IGRÁČKOVA DÍLNIČKA

V Igráčkovo dílničce si můžete Igráčka nejen koupit, ale také si budete moci bílého Igráčka nazdobit podle své vlastní fantazie. V dílničce bude k dispozici zdobící materiál a to různé barvičky, fixy, plstě a filcy, také třpytky, peříčka atd. U dílničky jsou samozřejmě hostesky, které pomohou dětem Igráčka ozdobit nebo jim dají rady, jak se kterým materiálem zacházet.

10276034_10203077961344075_2271783518630031127_nwww.igracek.cz

PARTY FIT

Chůze je nejúčinnější aerobní pohyb pro spalování tuků, vyzkoušíte si procházku na pásech s motivační hudbou s cvičiteli, kteří zhubli na pásech 30 kg, zábava pro celou rodinu od 10-70 let, soutěž o měsíční volné vstupné do našich center.

Kašpárkohraní 2014www.partyfit.cz

NATURAMED PHARMACEUTICALS

NaturaMed pomáhá dětem, aby byly zdravé a dobře rostly. Kapsle OmegaMarine Junior dodávají dětem kvalitní rybí olej obsahující omega-3 mastné kyseliny. Tyto látky hrají důležitou roli při normálním vývoji mozku, srdce a očí, posilují zdraví a imunitu.

Lidské tělo si je nedokáže samo vytvořit, musíme je proto přijímat z jídla. Nejbohatším zdrojem omega-3 jsou tučné mořské ryby, které však děti obvykle nejedí rády. Malé žluté rybičky OmegaMarine Junior s kvalitním rybím olejem a ovocnou příchutí si však rychle oblíbí.

U stánku NaturaMed děti budou moci zdravé rybičky ochutnat. Součástí programu plného zábavy a her také bude soutěž ve výlovu rybiček z bazénu. Malí vítězové se mohou těšit na zajímavé ceny.

OMJ II.www.naturamed.cz

ODMAMINKY.CZ  – Chytré mámy šetří s námi!

 Každý den pro vás připravujeme slevy na dětské zboží, pobyty s dětmi, kurzy a zábavné aktivity nebo akce pro nastávající maminky. Najdete nás také na všech veletrzích s dětskou tématikou v ČR! Pro každý veletrh vydáváme slevovou knížku. V ní kromě vstupenky zdarma (nebo se slevou) najdete výhodné kupóny, které můžete uplatnit jak přímo na veletrhu, tak v eshopech a kamenných obchodech!

Slevové knížky s kupóny si nově můžete také stáhnout.

Zaregistrujte se do newsletteru na www.odmaminky.cz a nic nepropásnete!

logoOdmaminky_novy_slogan_500x200www.odmaminky.cz

PUTOVNÍ VÝSTAVA FILMU MALÝ PÁN 

Omlouváme se ale výstava filmu Malý Pán se z technických důvodů na Kašpárkohraní neuskuteční.

Děkujeme za pochopení.