Hudba 2013

KAŠPÁREK V ROHLÍKU

Nová mobilní koncertní šou Kašpárka v rohlíku putuje po České republice směrem na dětský festival Kašpárkohraní. Kašpárkova divoká bejbypanková partička krocená v pojízdné kleci zahraje své největší hitovky za jízdy i ve statickém provedení. Kromě samotného pojízdného vozíku zažijí diváci např. krmení divokých hudebníků, jako v opravdovém cirkuse, budou si moci vybrat písničku na přání atd. Pro své putování připravili autoři speciální mapu včetně nadmořských výšek míst. Mapa putování by se měla v průběhu roku rozšiřovat.

plakat_valnik800

 www.bejbypank.cz

EWA FARNA

Na Kašpárkohraní jsme si pro Vás připravili autogramiádu, která proběhne 15 minut po skončení koncertu. Těšíme se.

Ewa se narodila 12.8.1993 v Třinci. Žije ve Vendryni, úspěšně odmaturovala na Gymnáziu s polským jazykem vyučovacím v Českém Těšíně a od října je studentkou Práva na Varšavské Univerzitě. Hudbě se věnuje od dětství, 5 a půl roku navštěvovala ZUŠ v Třinci (hra na klavír). Vydala šest alb – Měls mě vůbec rád (2006), Ticho (2007), Virtuální (2009), Sam na sam (2007) – polská verze jejího debutu a Cic…ho (2009)- polská verze alba Ticho, EWAkuacja (2010) – polská verze alba Virtuální s dodatečnými skladbami. Ewa, jako historicky nejmladší zpěvačka, vyrazila se svojí kapelou na samostatné koncertní turné po České republice a zastavila se v 18 městech. Z tohoto turné následně vyšlo DVD s názvem Blíž ke hvězdám. Na podzim roku 2009 Ewa vyjela na své již druhé turné k desce Virtuální, a na podzim roku 2011 Ewa i se svými fanoušky oslavila své 18 narozeniny MEGAKONCERTEM v Brně. Ten považuje za svůj dosud největší a nejnáročnější projekt, z něhož vyšlo druhé DVD s názvem EWA FARNA 18 LIVE. Nyní se Ewa věnuje koncertování v Polsku, Česku i na Slovensku, chystá materiál na svou novou desku a je porotkyní Česko-Slovenské SuperStar.

_PT25060

www.ewafarna.cz

JAROSLAV UHLÍŘ

Jaroslav Uhlíř s klavírem –  koncertní komponovaný program určený pro malé i velké uši , ve kterém si děti i dospělí mohou se samotným autorem za jeho klavírního doprovodu zazpívat známé písně  s texty Zdeňka Svěráka jako jsou  „Není nutno“, ,,Každý den“,, „Princové jsou na draka“, „S čerty nejsou žerty“, „ Lotrando a Zubejda“, „Tři Veteráni“.

jaroslav-uhlir

www.jaroslav-uhlir.cz

 PÍSKOMIL SE VRACÍ

Rodiče a děti jsou ti nejlepší kámoši Pískomila!

Členové téhle kapely Vám budou možná povědomí z Kašpárka v rohlíku. Podíleli se totiž na jeho repertoáru i živých koncertech. Loni založili novou kapelu pro kluky a holky, která se líbí i rodičům a nazvali ji Pískomil se vrací.

Na Kašpárkohraní se mohou malí i velcí diváci těšit na hodinovou show plnou obzvláště vypečených písniček a barevných kostýmů, kde Pískomilova parta představí své nové album „A kdy už tam budem?“ Tenhle barevný jukebox je ideální zvukovou kulisou do auta po cestě na letní rodinnou dovolenou. Komu se písničky zalíbí, získá možnost pořídit si album za zvýhodněnou festivalovou cenu i s podpisem samotného Pískomila, který vás provede celým koncertem. Kdo mu při podepisování asi povede tlapku? Těšte se, má připravenou i speciální soutěž pro malé odvážlivce, kteří se nebudou bát mikrofonu. A aby vám to těšení lépe ubíhalo, mrkněte na nový videoklip k písničce Malý tvor.

Na Kašpárkohraní s Pískomilem vystoupí také speciální host Michal Malátný ze skupiny Chinaski. 

CHINASKI302

MICHAL MALÁTNÝ ZE SKUPINY CHINASKI

krest CD Piskomil se vraci

 PÍSKOMIL SE VRACÍ

www.piskomilsevraci.cz

WE ON THE MOON

Kapela We on the Moon funguje od roku 2009 a jejich tvorba je poznamenána vlivem Foo Fighters, All American Rejects nebo All Time Low. Právě s poslední zmiňovanou kapelou si roku 2012 We On The Moon měli to štěstí zahrát ve vyprodaném pražském Paláci Akropolis.

Skupina odehrála několik povedených koncertů se spřátelenou kapelou Iné Kafe. V březnu 2013 vydali We on the Moon debutovou desku s názvem Beating The Heroes pod taktovkou Andělem oceněného Borise Carloffa. Singl Paralyzed se udržel několik týdnů v čele prestižní hitparády T-Music Chart a nastartoval tak slibnou kariéru této partičky.

Zároveň je singl Paralyzed součástí pravidelné rotace TV Óčko a české verze MTV. V současnosti plánujeme vydání druhého singlu a také natáčení videoklipu k němu.

We on the Moon jsou:

Tomáš Červinka – zpěv

Jakub Hovorka – kytara

Jakub Salava – bicí

Jiří Vlček – basová kytara

Radek Kuna – kytara

We_on_th_Moon_promo_2013