Ostatní 2013

PIATNIK PRAHA s.r.o.

Přijďte se podívat do našeho stánku, kde najdete spoustu báječné zábavy, zažijete velkou legraci a také Vám zde nabídneme inspiraci na skvělé dárky pro Vaše ratolesti. Můžete si u nás zkusit zahrát společenské hry pro malé i velké. Veškeré hry bude možné, v rámci festivalu, na místě zakoupit za zvýhodněnou cenu. Přijďte se k nám pobavit a zasmát!

www.piatnik.com

TOYPEX s.r.o.

Na stánku firmy Toypex, s.r.o. najdete dílničku s PlayMais- kukuřičnou stavebnicí, děti si mohou sami vyrobit malý dárek, při nákupu zboží na místě nabízíme slevu na výrobky. Ke každému nákupu malý dárek!Na stánku bude také hernička s MAGFORMERS, prezentace novinky na českém trhu: dětských domácích prolézaček SUPRAFORT a dětské domácí obuvi SOCCCI- botičky pro nejmenší i  větší z ekologické kůže.

Těšíme se na Vás!

banner-magformers-veliky

www.toypex.cz

NAKLADATELSTVÍ PASEKA DĚTEM

Srdečně vás zveme do stánku Nakladatelství Paseka, kde si můžete vybrat z velkého množství dětských knížek, které budeme na Kašpárkohraní nabízet se slevou 30 %! Z novinek doporučujeme nejnovější a zároveň poslední díl trilogie o lichožroutech Lichožrouti navždy. Knížky Lichožrouti (Kniha desetiletí Magnesia Litera) a Lichožrouti se vracejí jsou k dispozici také jako audio nahrávky, které neopakovatelným způsobem namluvila Bára Hrzánová. Ty nejmenší určitě potěší Lichožroutí pexeso, plyšová figurka Hihlíka a také žhavá novinka karetní hra Černá fusekle, která pobaví celou rodinu. Za přečtění určitě stojí i novinka Jak jsem se stal mudrcem slovenského spisovatele Rudolfa Slobody, která vyšla v českém překladu Pavla Šruta. Z další nabídky doporučujeme populární Pohádky o mašinkách, klasické knížky s ilustracemi Marie Fischerové-Kvěchové nebo půvabnou knížku Šťastný skřítek, kterou ilustroval mezinárodně oceňovaný výtvarník Petr Sís.  A samozřejmě mnoho dalších zajímavých titulů! Těšíme se na Vás!

www.paseka.cz

Lichožrouti

JIRASGAMES, a.s.

Pojďte si zahrát a zasoutěžit na stánek JIRASGAMES! Vyvíjíme unikátní české hry a hračky, které propojují svět digitálních médií s klasickým provedením. Při tvorbě našich produktů zdůrazňujeme zejména komunikaci, příběh, tvořivost a humor, pracujeme s fantazií hráče. Přijďte se k nám seznámit s geniálním plyšákem Puffym, který ožije poté, co do něj vložíte svůj mobilní telefon! Ukážeme vám i další naše úspěšné hry – Život v Česku, Golfovou akademii, Evoluci v krabici, Zachraňme svět nebo pexeso ovečka Shaun. Zábava s JIRASGAMES nikdy nekončí, přesvědčte se sami!

Puffy malý

www.jirasgames.cz

HASIČI PRAHA – SUCHDOL

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

www.hasici.praha-suchdol.cz

SKIBI KIDS – Dětská kola a cyklistická dráha medvídka Skibiho!

Ani letos nebude na Kašpárkohraní  chybět  medvídek Skibi se svou pověstnou dráhou pro dětské  cyklisty. Skibi s sebou přiveze potřebné vybavení, které  si mohou děti zdarma půjčit a na dráze si dosytosti zajezdit. Pro první jednostopé zkušenosti nejmenších cyklistů budou k dispozici odrážedla , dále je možné vyzkoušet dětská kola pro všechny věkové kategorie až po 24 palcová (9-12 let) kola s přehazovačkou pro nejnáročnější malé cyklisty. Zapůjčení helmy společně s kolem je u Skibiho samozřejmostí. Méďu na jeho cestách doprovází i kouzelný stan plný atraktivních dětských dresů, kraťasů, šátků a rukavic na kolo a dalšího potřebného vybavení pro cyklistiku dětí a juniorů. Ve stanu nebudou chybět ani další věci z obchodů Skibi Kids, jakými jsou potřeby pro dětské plavání nebo outdoorové aktivity. Zaslechli jsme, že se Skibi chystá ve svém stanu speciálně pro Kašpárkhoraní vykouzlit na všechno zboží velice lákavé ceny. Určitě si  nenechte ujít.

http://www.skibi.cz : odrážedla a dětská kola

 IGRÁČEK

,,IGRÁČEK – Na co si budeme hrát?”- kreativní dílnička – vytvoř si svého IGRÁČKA

IGRACEK_logo_masle

www.igracek.cz

www.efko.cz

 ADC BLACKFIRE ENTERTAINMENT s.r.o.

Rádi bychom Vás pozvali do našeho herního stánku, kde zažijete spoustu zábavy s našimi oblíbenými hrami. Vyzkoušet můžete například výbornou postřehovou hru Jungle Speed nebo změřit síly s ostatními vypravěči v populární hře Dixit, která se pyšní titulem Hra roku 2010. Pokud se Vám bude některá z her líbit, můžete si ji za zvýhodněnou cenu u našeho stánku rovnou zakoupit. Těšíme se na vás!

 

473816_4247202744706_1980245106_o

http://eshop.blackfire.cz/katalog/zbozi/katalog.asp?skup=50

 PÁRTY KLOKOČKA s.r.o.

22967-6120-22181

www.partyklokocka.cz

 

CONQUEST ENTERTAIMENT, a.s.

“V Nintendo stanu na vás čeká zábava s oblíbenou konzolí Nintendo Wii, na které si budete moci zasoupeřit ve sportovním utkání se hrou Wii Sports Resort nebo roztančit okolí se hrou Just Dance 2. K vyzkoušení bude také novinka Nintendo 3DS, přenosná herní konzole, která dokáže zobrazit 3D obraz bez použití brýlí. Zde na vás čeká oblíbená princezna Zelda nebo novinka Star Fox!”

 www.cqe.cz