Hudba 2011

MAJDA Z KOUZELNÉ ŠKOLKY

Majda z Kouzelné školky – jen na Džbáně live se svou kapelou. Vystoupení Majdy z Kouzelné školky je určeno pro děti všech školkových i školních kategorií. Písničky, které děti dobře znají z televizního pořadu Kouzelná školka, autorské dvojice Jana Vodňanského a Hany Navarové to s dětmi rozjedou v letní atmosféře na koupališti v tom správném rock n’ rollovém tempu. Malé uličnice i malí tvďáci si tak můžou přijít zablbnout na jejich oblíbené hity společně s Majdou!

www.kouzelnaskolka.cz

 

KAŠPÁREK V ROHLÍKU

Kašpárek v rohlíku je projekt pro děti a dospělé postavený na originálním propojení divadla a hudby ve vlastních představeních, živých hudebních show i na hudebních nosičích. Kašpárek v rohlíku LIVE – jevištní koncertní show za účasti hostů Tonya Graves (MONKEY BUSINESS), Márdi (VYPSANÁ FIXA), Milan Cais (TATA BOJS), Radek Banga (GIPSY.CZ), Honza Kalina (STO ZVÍŘAT) a Blanka Šrumová (TICHÁ DOHODA).

Těšte se na BEJBY PANK!!!

www.bejbypank.cz

 

KAROLÍNA KAMBERSKÁ

Říkadla a křikadla jsou písně básnířky a písničkářky Karolíny Kamberské, určené pro batolata a předškoláky. Při koncertech Karolína pracuje s nekonečnou energií dětského publika, písně jsou postaveny tak, aby se děti mohly jednoduše zapojit, křičet, dupat, zpívat, atd.

JAROSLAV UHLÍŘ

Písničkový pořad autorské dvojice Jaroslav Uhlíř a Zdeněk Svěrák je určen pro malé i velké uši. Za klavírního doprovodu autora hudby Jaroslava Uhlíře v ní zazní nejen písně ze známých pohádek „Ať žijí duchové“, „Princové jsou na draka“, „S čerty nejsou žerty“, „Lotrando a Zubejda“, „Tři Veteráni“, ale i písně nové z TV pořadu „Hodina zpěvu“, na kterých si publikum může vyzkoušet své pěvecké schopnosti.
Pořad končí směsí starších i novějších písní autorské dvojice Jaroslav Uhlíř a Zdeněk Svěrák, kterou završuje – tak jako v TV podobě – píseň Není nutno.

www.jaroslavuhlir.cz