Ostatní 2011

PIATNIK PRAHA s.r.o.

Přijďte se podívat do našeho stánku, kde najdete spoustu báječné zábavy, zažijete velkou legraci a také Vám zde nabídneme inspiraci na skvělé dárky pro Vaše ratolesti. Můžete si u nás zkusit zahrát společenské hry pro malé i velké. Veškeré hry bude možné, v rámci festivalu, na místě zakoupit za zvýhodněnou cenu. Přijďte se k nám pobavit a zasmát!

www.piatnik.com

STŘEDISKO VÝCVIKU VODÍCÍCH PSŮ

Pro lidi, kteří nevidí, je pes největší pomocník. Pomáhá jim se vším co potřebují, s cestou do práce, s nákupem i jízdou v dopravních prostředcích. Přijďte se podívat na ukázky výcviku psů – pomocníků a vyzkoušet si co všechno umí.

Vodící psi

www.vodicipsi.cz

 

CONQUEST ENTERTAIMENT, a.s.

“V Nintendo stanu na vás čeká zábava s oblíbenou konzolí Nintendo Wii, na které si budete moci zasoupeřit ve sportovním utkání se hrou Wii Sports Resort nebo roztančit okolí se hrou Just Dance 2. K vyzkoušení bude také novinka Nintendo 3DS, přenosná herní konzole, která dokáže zobrazit 3D obraz bez použití brýlí. Zde na vás čeká oblíbená princezna Zelda nebo novinka Star Fox!”

 

www.cqe.cz

 

HELPPES – Výcvik psů pro lidi, kteří potřebují pomoc

„Můžete vidět, jak to vypadá, když má asistent čtyři nohy“, nebo „Jak může pomoc přijít i na čtyřech tlapkách“ + „Můžete si vyzkoušet chůzi  za pomoci našeho „umělého psa“.

www.helppes.cz

 

SOS DĚTSKÉ VESNIČKY

SOS dětské vesničky poskytují náhradní rodinnou péči dětem, které by jinak vyrůstaly v dětských domovech či kojeneckých ústavech. Ve třech dětských vesničkách v Brně, Karlových Varech a Chvalčově vyrůstá více než stovka dětí v náhradních rodinách. Sdružení vyhledává a školí maminky – pěstounky, které pak vychovávají vždy 4 -7 dětí od jejich příchodu do vesničky až do dospělosti. Každá pěstounská rodina má k dispozici rodinný domek a zázemí vesničky s pedagogy a psychologem.

 

www.sos-vesnicky.cz

 

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ ĎÁBLICE

Kroužek mladých hasičů je součástí sboru dobrovolných hasičů v Ďáblicích.
V minulých letech sbor hasiče měl a byl s nimi na soutěžích velice úspěšný, proto jsme se rozhodli tradici dětí obnovit a rádi uvítáme nové členy z řad dětí ve věku od 6 do 15 let.

Mladí hasiči se učí nejen ovládat a udržovat hasičskou výzbroj a výstroj, ale také vše z oblasti hasičské činnosti. Součástí přípravy je také hasičský sport, prevence, základy zdravovědy a poskytování první pomoci.

www.hasicidablice.cz

SBOR DOBROVOLNÝCH HASIČŮ CHOLUPICE

Náplní činnosti mladých hasičů je vzdělávání dětí nejen v oblasti požární ochrany (při níž děti získávají znalosti, ale i praktické zkušenosti ze všech oblastí hasičské činnosti, včetně požárního sportu), ale také osvojování tábornických dovedností (jakými jsou např.: uzlování, práce s pilou, sekerou a nožem, orientace v přírodě, atd.). V kolektivu mladých hasičů jsou děti vedeny ke kladnému a šetrnému přístupu k přírodě, její ochraně i využívání. Další náplní činnosti kolektivu jsou základy ekologie, zdravovědy a poskytování první pomoci. Nedílnou součástí náplně pro dětskou aktivitu v kolektivu je spousta soutěží, v nichž mezi sebou soutěží jednotlivé kolektivy mladých hasičů z celého hlavního města a okolí. V neposlední řadě tvoří náplň naší činnosti mnoho výletů, společně strávené víkendy či možnost účasti na letním táboře.

www.sdhcholupice.cz

 

ČESKÝ ČERVENÝ KŘÍŽ

Soutěže v první pomoci v rámci ČČK jsou nejen důležitým motivačním prvkem mnoha členů ČČK a M-ČČK, ale zejména důležitou formou procvičování první pomoci a přípravou na skutečnou realitu.

www.cck.cz

RADIO 1

Letos opět nabídne červený stan radia 1 odpočinkovou zónu pro všechny bejbypankáče i jejich dospěláky. I tentokrát budou k dispozici pytle Fatboy, na kterých se dá odpočívat, když dojdou síly, ale i pořádně řádit!

www.radio1.cz

 

22.CZ

Největší výběr žonglování a draků! Půjčíme Vám yoyo, diabolo, flowerstick, míčky, footbag.

www.22.cz