Ostatní 2012

PIGY

Pigy je první české internetové rádio pro děti. Je portálem pro děti ve věku od 2 do 8 let, které zábavnou formou vzdělává a baví především předškoláky. Vypráví klasické české pohádky, hraje nejznámější písničky z pohádek a pouští hitparádu dětských hitů Disko Trysko.

Pigy pro vás připravilo sportovně zábavnou disciplínu – Pigyáda, při které si můžete zatančit nebo zacvičit s prasátkem Pigy.

www.pigy.cz

PIATNIK PRAHA s.r.o.

Přijďte se podívat do našeho stánku, kde najdete spoustu báječné zábavy, zažijete velkou legraci a také Vám zde nabídneme inspiraci na skvělé dárky pro Vaše ratolesti. Můžete si u nás zkusit zahrát společenské hry pro malé i velké. Veškeré hry bude možné, v rámci festivalu, na místě zakoupit za zvýhodněnou cenu. Přijďte se k nám pobavit a zasmát!

www.piatnik.com

MINDOK

je vydavatelství moderních společenských her pro děti i dospělé. Na Kašpárkohraní představíme celou řadu her z naší nabídky – například Carcassonne, Černé historky, Mondo, Kaleidoskop nebo novinky Barvínek či Jurasik. Především, ale budou k dispozici krásné hry ze série SMART games. SMART games jsou kombinací společenské hry a hlavolamu, které nabízejí skvělou zábavu a zároveň zajímavým způsobem rozvíjejí IQ dětí i dospělých. Můžete se pobavit se zvířátky na safari, s tučňáky na ledu, jako velitel policejního zásahu a zažijete ještě mnohem více.

www.hrajeme.cz

ADC BLACKFIRE ENTERTAINMENT s.r.o.

Přijměte srdečné pozvání do našeho herního stánku, kde zažijete spoustu zábavy s našimi oblíbenými hrami. Vyzkoušet můžete například výbornou postřehovou hru Jungle Speed, změřit síly s ostatními vypravěči v populární hře Dixit  – anebo se seznámit se skvělou novinkou Dobble testující, podobně jako Jungle Speed, váš postřeh i rychlost v úplně novém rozměru a hned v několika variantách hry. Pokud se Vám bude některá z her líbit, můžete si ji za zvýhodněnou cenu u našeho stánku rovnou zakoupit.

http://eshop.blackfire.cz/katalog/zbozi/katalog.asp?skup=50

 

 

CONQUEST ENTERTAIMENT, a.s.

 

“V Nintendo stanu na vás čeká zábava s oblíbenou konzolí Nintendo Wii, na které si budete moci zasoupeřit ve sportovním utkání se hrou Wii Sports Resort nebo roztančit okolí se hrou Just Dance 2. K vyzkoušení bude také novinka Nintendo 3DS, přenosná herní konzole, která dokáže zobrazit 3D obraz bez použití brýlí. Zde na vás čeká oblíbená princezna Zelda nebo novinka Star Fox!”

 

 

 

www.cqe.cz

 

SKIBI KIDS – Dětská kola a cyklistická dráha medvídka Skibiho!

Ani letos nebude na Kašpárkohraní  chybět  medvídek Skibi se svou pověstnou dráhou pro dětské  cyklisty. Skibi s sebou přiveze potřebné vybavení, které  si mohou děti zdarma půjčit a na dráze si dosytosti zajezdit. Pro první jednostopé zkušenosti nejmenších cyklistů budou k dispozici odrážedla , dále je možné vyzkoušet dětská kola pro všechny věkové kategorie až po 24 palcová (9-12 let) kola s přehazovačkou pro nejnáročnější malé cyklisty. Zapůjčení helmy společně s kolem je u Skibiho samozřejmostí. Méďu na jeho cestách doprovází i kouzelný stan plný atraktivních dětských dresů, kraťasů, šátků a rukavic na kolo a dalšího potřebného vybavení pro cyklistiku dětí a juniorů. Ve stanu nebudou chybět ani další věci z obchodů Skibi Kids, jakými jsou potřeby pro dětské plavání nebo outdoorové aktivity. Zaslechli jsme, že se Skibi chystá ve svém stanu speciálně pro Kašpárkhoraní vykouzlit na všechno zboží velice lákavé ceny. Určitě si  nenechte ujít.

http://www.skibi.cz : odrážedla a dětská kola

 

PES PRO TEBE

Výcviku vodicích a asistenčních psů se věnuji od roku 2000 doposud jsme v rámci činnosti Os. Pes Pro Tebe předali 45 vodicích či asistenčních psů. Zakládáme si na skutečnosti, že jsou naši svěřenci v průběhu výchovy i výcviku umístěni v bytě, nikoli v kotci, odpadá tak stres psa ze změny prostředí. Ročně vycvičíme zpravidla 5 až 6 čtyřnohých pomocníků. Jde nám hlavně o individuální přístup ke každému psovi i ke klientovi samotnému. Zakladatelka sdružení má sama pouze zbytky zraku a i přes tuto skutečnost se nejen sama zabývá výcvikem, ale celou organizaci řídí. Hledáme stále  dobrovolníky  z řad veřejnosti, kteří by měli zájem o předvýchovu pejsků v rodině, která předchází samotnému výcviku psa. Pejsci z naší organizace absolvují povahové testy a zdravotní vyšetření, včetně RTG kloubů, laboratorních testů krve a EKG.

www.pesprotebe.com

 

PASTELKA

MĚSÍČNÍK pro předškoláky, mladší žáky, rodiče, učitele a vychovatele.

Originální ČESKÝ časopis pro děti i dospělé. Volně navazuje na rámcové vzdělávací programy mateřských a základních škol. Vychází ve školním roce. Cílem tvůrčího týmu je nabízet předškolákům a mladším žákům v 1.-3.ročníku základní školy chyhtrou, akční zábavu a hravé učení. Časopis současně poskytuje rodičům a pedagogům náměty výtvarných, rukodělných, hudebně-dramatizačních a pohybových aktivit. Práce s časopisem vyžaduje aktivní spoluúčast dospělých. Ti se stávají i organizátory celoročních her, které časopis rovněž nabízí. Hry mají různá tématická zaměření (Rok v pohádkové zemi, Středověk, Vesmír, Hřiště 11-12, Safari…) a jsou využitelné jako celoroční projekty pro třídy mateřských škol, základních škol a rovněž pro školní družiny. Za 14 let své existence PASTELKA obstála nejen v silné konkurenci, ale stala se účinným pomocníkem v utváření a rozvíjení všech pozitivních stránek DĚTSKÉ OSOBNOSTI.

 www.pastelka.com

SLUSNY.NET – YOYOVÁNÍ

Jsme otevřenou bandou lidí, kteří se yoyování věnují na vrcholové úrovni a prosazují ho, jako moderní kulturní záležitost, jež je nositelem hudebního a módního stylu. Moderní způsob yoyování chceme zpřístupnit pro každého, proto spravujeme informační portál SLUSNY.net, kde sdílíme naše zážitky, rady, novinky ze světa a nabízíme možnost koupě námi osobně prověřených yoyí odpředních světových výrobců. Naši činnost stále zdokonalujeme tak, abychom SLUŠNÝ životní styl umožnili všem, kteří si chtějí hrát a vyzrát.

STIGA HOKEJ – zažijte tu pravou hokejovou atmosféru!

Stiga hokej je stolní hra s více než 50ti-letou tradicí. Hrají jej děti i dospělí po celém světě. Jeho technické provedení umožňuje osobní souboje hráčů, tvrdé střely, blafáky, přesné nahrávky i propracované kombinace. Každý hráč si může vybrat svůj oblíbený tým. Stiga hokej není jenom hračka, ale i sportovní disciplína. Každý měsíc se hrají turnaje Českého poháru, které vrcholí jednou do roka Mistrovstvím republiky. Nejlepší závodníci se potom nominují do české reprezentace a hrají na Mistrovství světa. Přijďte si zahrát turnaj!

www.stigahokej.cz

HRÁTKY S KLOBOUKY

Zábavné hrátky s veselým žabákem Makve, záhadnou lesní postavou Kebrle a vílou Květuškou. Žabák Makve Vás vyzve ke hře a když splníte jeho úkoly, dostanete od něj prázdninové překvapení. Programem nás budou provázet klobouky v různé podobě a k různým účelům. Kdo ještě neslyšel, jak souvisí klobouk s pařezem, se může těšit na zajímavé nápady.

RADIO FLYER

Hračky Radio Flyer milují generace dětí po celém světě již od roku 1917. Odrážedla, tříkolky, vozíky či koloběžky Radio Flyer vás zaujmou zajímavým designem, ale i schopností vykouzlit na dětských tvářích šťastný úsměv.

www.radioflyer.cz

 

STONE CASTLE s.r.o.

banner-magformers-veliky

www.magformers.cz