Sport 2012

VŠECHNY TYTO SPORTY SI VAŠE RATOLESTI MOHOU NA KAŠPÁRKOHRANÍ ZAHRÁT!!!

DRIVING RANGE DIVOKÁ ŠÁRKA

Golfový areál driving Divoká Šárka Vás srdečně zve na dětský festival KAŠPÁRKOHRANÍ, kde si děti i jejich rodiče mohou vyzkoušet bezplatně zahrát golf pod vedením zkušených trenérů.  Má se za to, že golf tak jak ho známe, pochází ze Skotska a byl hrán na Britských ostrovech po několik století. Přestože byl golf považován za hru pro elitu, v současné době získává širokou popularitu a počet hráčů po celém světě stále roste. Zejména začínajícím golfistům doporučujeme absolvování Veřejné golfové školy, kde se mohou naučit praktické i teoretické základy golfu, nezbytné ke složení zkoušky pro získání hendikepu. Pro děti a mládež je určena Dětská letní a zimní akademie. Driving Range Divoká Šárka  se nachází v zadní části kempu Džbán areálu SK Aritma.
Driving range Divoká Šárka

www.drds.cz

ATLETICKÝ ODDÍL SK ARITMA PRAHA

Atletický oddíl SK Aritma Praha má dlouholetou tradici. Vyrostlo zde mnoho vynikajících atletů a atletek, jež se pod vedením vynikajících trenérů dostali až do české reprezentace. V současné době se náš oddíl zaměřuje především na práci s mládeží. Od těch nejmenších školáků až po výkonnostní dorostence. Naši atleti se pravidelně umisťují na medailových pozicích v Přeborech Prahy, což jim většinou zaručuje účast mezi nejlepšími na Mistrovstvích Republiky.

SK ARITMA PRAHA FOTBAL

Fotbalový tým SK Aritmy Vás zve mezi své řady.  Připravili jsme si pro Vás dobře vybavený a snadno dostupný areál uprostřed přírody. Můžete si zkusit zahrát  na umělé trávě 3. generace s kvalifikovanými trenéry. Pro nové členy pořádáme 60ti minutové tréninky formou her. Těšíme se na Vás!

www.aritma.cz

 

FK DUKLA PRAHA

Přijďte si zasoutěžit do stánku FK Dukla Praha. Jedenáctinásobný mistr ligy se letos vrátil mezi elitu do první ligy. Pro návštěvníky máme připravenou střelbu na přesnost, minifotbálek, dovednostní dráhu na které mohou děti soutěžit proti svým rodičům a mnoho dalších atrakcí. Na dotazy vám budou odpovídat trenéři mládeže a sportovní ředitel Dukly Günter Bittengel. Součástí programu bude i autogramiáda hráčů A týmu a legendy Güntera Bittengela.

FK Dukla Praha

www.fkdukla.cz

 

ASK SLAVIA PRAHA

ASK Slavia Praha je jedním z nejstarších, na počet členů největších a se vší skromností i nejúspěšnějších atletických klubů u nás. Naši závodníci reprezentují ČR na vrcholných akcích, tým mužů soutěží v extralize a máme i početnou družinu veteránských závodníků.

Výkladní skříní ASK Slavia je ovšem přípravka a práce s mládeží všeobecně. V současné době se staráme  sportovní rozvoj asi 350 dětí. Ačkoliv úspěch vždy potěší a důkazem  kvality naší práce jsou medaile slávistických jednotlivců a družstev na republikových šampionátech, naší filosofií a prioritou je vychovávat zdravé jedince s kladným vztahem ke sportu všeobcně a smyslem pro fair play.

Atletika hravě pro děti i dospělé.

 

www.askslavia.com

 

RUGBY CLUB TATRA SMÍCHOV,o.s.

Rugby Club Tatra Smíchov je tradičním klubem Prahy. Klub zahrnuje všechny kategorie a čítá zhruba 250 členů, z toho 180 dětí (přípravka od 4 let, mladší žáci, starší žáci, kadeti, junioři, muži, ženy). Klub je místem, kde se celoročně setkávají generace sportovců a tráví zde volný čas sportovními aktivitami, a žije také bohatým společenským životem. Klub pořádá projekty pro děti ze základních škol zaměřené na prezentaci sportu jako vhodné volnočasové aktivity, a to ”Sport bez předsudků,, a ”Školní liga ragby,,. Pečuje tak o rozvoj prevence kriminality v Praze, neboť kdo sportuje, nezlobí.Klub zaznamenal v minulých letech řadu sportovních úspěchů a v různých kategoriích získal titul Mistra ČR, naposledy v kategorii U15 – starší žáci v červnu 2011.

www.tatrasmichov.com

 

TATRAN STŘEŠOVICE

Tatran Střešovice je historicky nejúspěšnější florbalový klub v ČR! Na stanovišti  florbal si účastníci Kašpárkohraní mohou vyzkoušet florbalové dovednosti (střelba, technika hole, zahrát si zápas proti hráčům Tatranu Střešovice 3 na 3, 1 na 1 nebo mezi sebou), zasoutěžit si v přesnosti střelby o florbalové ceny. Přijďte na   autogramiádu  mistrů ČR (od 14.00 do 17.00 hod), možnost vyfotit se se svou florbalovou hvězdou; dozvíte se zde veškeré informace o florbalovém oddílu Tatran Střešovice. Tatran Omlux Střešovice je opět mistrem ČR ve florbalu.

www.tatran.cz/florbal

 

ČESKÝ KULIČKOVÝ SVAZ

Organizátor kuličkových turnajů dospělých a mládeže, zve účastníky Kašpárkohraní na dětské hřiště. Zde si každý bude moci tento sport vyzkoušet a v případě zájmu se zúčastnit i turnaje. Seznámíte se tak se sportem, který je podle historických pramenů ze všech nejstarší a ve kterém mají Češi dokonce mistra světa Pavla Zoufalého. Tento titul získal v roce 2011.

http://www.kulicky.com

 

PANTHERS, o.s.

Panthers, o.s. působí na florbalové scéně již 18tým rokem. Má vytvořenou kompletní mužskou strukturu družstev (od přípravky až po muže a též ženská složka). U většiny družstev působí i soutěžní rezervní B týmy. Elitní týmy se pohybují v nejvyšších soutěžích. Tréninky probíhají v halách na Praze 5 a 13 (nafukovací hala Radlická, hala TJ Lužiny). Florbal je dnes nejrychleji se rozvíjející sport v ČR a to hlavně díky tomu, že se jedná o jednoduchý, zábavný a velmi dynamický sport. Zájemcům můžeme nabídnout jak tréninky 2-3x týdně, zápasy o víkendech, soustředění, tak tréninky „formou kroužků“ které máme v současné době na třech základních školách. Nabíráme hráče ve věku 5-18 let.

www.panthers.cz

 

KUNG FU FACTORY

Jsme škola bojových umění, máme tělocvičny v Praze a okolí.

Učíme děti tradiční shaolin. Ti nejlepší mohou projít přímo k čínskému mistrovi a cvičit u něho styl wudang. Náš trénink vede k flexibilitě, ke zvýšení psychické a fyzické zdatnosti, zejména síly, pružnosti a hbitosti. Také posiluje schopnost učení a koordinace. Mezi našimi instruktory je i mistr ČR z roku 2005 (Czech Open).

www.wudang-praha.estranky.cz

 

 

SK HIRUNDO

Ve sportovním klubu Hirundo vyučujeme korejské bojové umění Taekwondo, které je olympijským sportem. Máme ve svých kurzech a hodinách kolem 150 dětských studentů a asi 50 dospělých. Taekwondo zahrnuje dvě sportovní disciplíny: boj – kjorugi a technické sestavy – poomse. Mnoha dalšími disciplínami jsou: sebeobrana, akrobacie, různé varianty bojových her, veliká škála kopů, cvičení s některými zbraněmi (Nunchaku)…. K bojovému umění patří správné chování a etiketa, která pomáhá vytvářet silný základ pro trénink i pro život.

Přijďte si  k nám Teakwondo vyzkoušet!

www.klub-hirundo.cz

 

 STATEK U MERLINA – Jezdecká školička pro nejmenší

Jezdecká školička pro děti na statku u Merlina 1.4.2012  jsme pro Vás a především pro Vaše děti otevřeli jezdeckou školičku. Pro děti jsou zde připraveni čtyři hodní, poslušní a vychovaní poníci, kteří malé děti povozí,  větší můžou naučit jezdit nebo Vás i s Vaší ratolestí povozí v bryčce a nebo v sulce po okolní krajině. Jezdíme denně dle předchozí telefonické a nebo ústní dohody. Vozíme na ponících děti od dvou let. Starší děti se snažíme nenásilnou formou naučit správný sed a rovnováhu na koni nejprve na madýlkách a až později v sedle ,dle stupně výcviku a úměrně jejich věku se děti postupně učí koníka sami ovládat, výcvik vedou zkušené cvičitelky s praxí 15let a více. U nás se děti nenaučí pouze jezdit, ale pokud budou chtít tak se s námi mohou i o zvířátka starat.

Taktéž pořádáme příměstské tábory pro děti od 5let, více se dozvíte na našich webových stránkách.

www.statekumerlina.eu