SPORT 2019

 

RUGBY OLYMP PRAHA

Jsme klubem zaměřeným na sedmičkové “olympijské” ragby. Cílíme na kluky, holky, muže i ženy kteří chtějí objevit a rozvinout svůj sportovní talent. Využíváme sportoviště Ministerstva vnitra na pražské Markétě, díky ČSRU (České rugbyové unii) a CSMV (Centru sportu Ministerstva vnitra).

https://www.ragbyolymp.cz

 

INLINE ŠKOLA

Inline škola vznikla na začátku roku 2012 a od té doby jsme nasbírali mnohé zkušenosti. Snažíme se našim klientům vyjít co nejvíce vstříc, tak si můžete vybrat jakýkoli kurz v jakékoli lokalitě. Učíme všechny věkové kategorie, od čtyřletých dětí až po seniory. Nabízíme různé formy výuky, od individuálních lekcí po hromadné kurzy nebo příměstské tábory.

Náš tým se skládá z mladých talentovaných a veselých instruktorů, kteří se nebojí předat své dovednosti a zkušenosti. Všichni se aktivně věnují bruslení už několik let.

 

http://inlineskola.cz

SK BOXING PRAHA

Dejvický boxérský klub si speciálně pro Vás na Kašpárkohraní přípraví boxerský ring, kde se můžete “utkat” a vyzkoušet si box s nejlepšími boxery v ČR. Třeba zjistíte, že se boxer skrývá i ve Vás :).

Na Kašpárkohraní si “zaboxujete” s mistrem republiky mužů a dvojnásobným mistrem ČR mezi juniory Ivanem Pavlyukem  a mistrem republiky v kategorii juniorů z loňského roku Oliverem Hochmanem (reprezentant ČR) dále i z naší nastupující generací finalistou MČR školní mládeže Adamem Kalinou členem Sportovního centra Praha, společně s Lamem Pelnářem a Markem Češkou.Uvidíte boxerské tréninky s účastníkem mistrovství světa juniorů (5místo) a ted už trenérem Osakrem Lakomým, ukázku Thaiského boxu i WorkouBoxingu s několikanásobnou šampionkou ČR a profesionální boxerkou Lenkou Kardovou. 

Klub SK Boxing Praha byl založen 10. září 1995, už dvacet let působí v ul. Mařákova 6, Praha 6 a zabývá se tréninkem úpolových sportů, především mládeže pro sportovní odvětví amatérského boxu, kickboxu, thaiboxu, sebeobrany, kondičního boxu, workoutboxingu. 

Klub pravidelně pořádá veškeré soutěže jak v juniorské, tak i v seniorské kategorii. Současně u nás trénuje mnoho mistrů a mistriň republiky jak v boxu, tak v thaiboxu. Náš klub má okolo 400 členů. Domníváme se, že naše sportovní aktivity byly vždy přínosem mladé generaci a vytvářely další z mála programů sportem proti drogám. Hlásíme se k programu „Sport proti drogám“ s mottem „Nikdo se nenarodil pro šikmou plochu“.

 

IMG_7097

www.skboxing.cz

 

ČESKÝ KULIČKOVÝ SVAZ

Pavel Zoufalý, je dlouholetým tajemníkem Českého kuličkového svazu. Na turnajích platí za za skělého organizátora i hráče, na svém kontě má mnoho úspěchů, je trojnásobným mistrem republiky a pyšní se i titulem mistra světa. Nyní se věnuje především organizování turnajů pro širokou veřejnost.

MINOLTA DIGITAL CAMERA

http://www.kulicky.com

 

SPORTOVNÍ KLUB JUDO ACADEMY

Sportovní klub Judo Academy vychovává malé judisty již více než 10 let. Máme jedinečný výukový a motivační program pro děti již od 3 let.
Náplní kroužku je všeobecná pohybová průprava a osvojení si základních pohybových dovedností a základních technik juda. Děti se také během roku seznámí s historií a filosofií juda, základními povely a se sportovní etiketou, která k tomuto sportu neodmyslitelně patří. Malí judisté se učí spolupracovat s kamarády, naslouchat jednoduchým pokynům trenéra, vzájemnému respektu a sebeovládání.
Vše probíhá zábavnou formou, nácvik jednotlivých technik je prokládán hrami.
Pro vybranou skupinu talentovaných dětí s vážným zájmem o závodní judo nabízíme intenzivnější výuku ve vybraných závodních skupinách Judo Academy.

Představení aktivity na akci:
Návštěvníci našeho stánku si mohou vyzkoušet judo na vlastní kůži, tj. poprat se mezi sebou s kamarády pod vedením našich trenérů, nebo se poprat přímo s trenéry našeho klubu. Součástí programu budou i ukázky jednotlivých technik tak, aby si naši návštěvníci udělali představu, co to vlastně judo je. Samozřejmostí je možnost „osahat“ si sportovní vybavení. Pro malé judisty se zájmem o náš sport máme připravené malé dárečky. Zastavte se za námi a poznejte krásu juda!

https://www.judoprodeti.cz/

ČESKÁ SOFTBALLOVÁ ASOCIACE

Česká softballová asociace pod značkou Czech Softball sdružuje přes 6000 členů, kteří hrají a trénují v klubech či školních kroužcích. Pro více informací o jednotlivých typech pro mladé hráčky a hráče od věku 3 let využijte web Palkovana.cz

Při Kašpárkohaní využijte nafukovací tunel pro odpalování a házení. K dispozici budou také rukavice a míčky na házení. Dospělí i děti si můžou vyzkoušet hodit i chytit správný softballový hod nebo nadhoz.

Softball je letní kolektivní sport na programu olympijských her spolu s baseballem. Hrají jej ženy, muži, děti i smíšené týmy. Je pálkovací týmovou hrou a říká se mu “Nejrychlejší šachy na světě” a typický je pro něj zářivě žlutý míček, který není “soft”, ale je pěkně tvrdý :-). Dá se popsat jako dynamický sport, kde závisí výsledek na schopnosti týmu spolupracovat, rychle vyhodnocovat situaci a také velmi na strategických dovednostech kouče.

V letošním roce se konalo v Praze a Havlíčkově Brodě XVI. Mistrovství světa mužů v softballu a česká reprezentace se umístila na 8. místě, v Evropě je pak dlouhodobě na místě prvním. Ženy bojovaly o účast na LOH v Tokiu 2020, ale umístily se na 4. místě a bohužel nepostoupily.

Zveme všechny zájemce vyzkoušet krásný zajímavý sport, kde se potkáte se skvělou partou a můžete procestovat svět.

 

 www.softball.cz @czechsoftball #czechsoftball
 
 
 
 

TANEČNÍ ŠKOLA INDANCE

 
 
Na letošním Kašpárkohrání si můžete zatancovat s Taneční školou InDance a těmi nejlepšími lektory
 
moderního tance. Taneční škola InDance je největší taneční škola v České republice, která má
 
dlouholetou tradici, takže pokud se chcete tanci začít věnovat, přijďte si s námi na
 

Kašpárkohraní zatančit a nebo se rovnou přihlaste do kurzů InDance na www.indance.cz

 

 BOSÁ TURISTIKA

Chodit, běhat či sportovat naboso je příjemné, zdravé, zcela přirozené a od roku 2013 zažívá v ČR rostoucí boom u jehož zrodu jsme stáli. Lidé více ztratili zábrany a prostě si to užívají. Jsme tomu velice rádi. Přijďte to vyzkoušet i vy!!! JIŽ TUTO NEDĚLI NA KAŠPÁRKOHRANÍ !!!

 

 
 

 HOROGURU

Horoguru není jenom lezecká škola s dlouholetou tradicí, ale také oddíl registrovaný pod ČHS.
Najdete nás na většině stěn v Praze, takže je jen na Vás, kterou lokalitu a jaký kurz zvolíte – jestli bouldering, lano, Horotábor, soutěže nebo skály.
Máme kurzy pro děti, juniory, dospělé i pro celé rodiny. Nabízíme individuální přístup a záruku používání nejmodernějších jistících pomůcek pro maximální bezpečí.

www.horoguru.cz